מה ההבדל בין שירותי הובלה ושירותי שינוע? כך תוכלו לחסוך הרבה כסף!

פוסט מומחים - כך תוכלו לחסוך מאות עד אלפי שקלים בהשכרת שירותי הובלה וכיצד תבחרו את סוג השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם, בזריזות ובבטחה.
מובילי הודיה - שירותי הובלה לאילת, שירותי שינוע משטחים לתעשיות ופתרונות הפצת סחורה לעסקים
מה ההבדל בין שירותי הובלה ו שירותי שינוע? איך לבחור את החברה הנכונה ולבחור את השירות היעיל לצרכייך.

מה ההבדל בין שירותי הובלה ושירותי שינוע?

כך תוכלו לחסוך מאות עד אלפי שקלים בהשכרת שירותי הובלה! 

בעת משלוח של מוצרים עומדות לרשותך מגוון אפשרויות שירות. חשוב לדעת בדיוק איזה סוג של שירותי הובלה ובהתאם איזו חברת הובלות מתאימה לצרכים שלך. כך תוכל להכין כראוי את הפריט/ים שלך למשלוח ואף לחסוך כסף רב.

שני סוגי השירותים העיקריים שתתקל בהם בעת משלוח מוצרים הם שירותי הובלה ו- שירותי שינוע.

מובילי הודיה - שירותי הובלה ושינוע בכל הארץ - קו יומי לאילת ומאילת
מובילי הודיה – בעזרת השם נעשה ונצליח! מעל 25 שנות ניסיון בהובלה ושינוע בכל הארץ.

שירותי הובלה

בארץ קיימות מאות חברות הובלה הנותנות שירותי הובלה שונים ובהיקפי גודל שונים.

שירותי הובלה ניתנים בדרך כלל ע"י חברות הובלות ביתיות. חברות אלה מציעות הובלות לדירות שלמות, משרדים ובתים ואף כיום בתקופה קשה זו, בין מגיפה לבידוד, הרבה חברות הובלה מציעות את שירותיהן גם לרהיטים בודדים או אפילו מכשיר חשמל ביתי בודד (מקרר, תנור, מכונת כביסה וכד'). חברות הובלה פועלות לרב באיזור ספציפי ומוגבל בו הן עובדות ולרב מגבילות אתכם בטווח איזור ההובלה.

 

כמו כן, חברות הובלות מציעות מגוון שירותי הובלה, חלקן אפילו יחסכו לכם את האריזה והעיטוף. וכמובן הנוחיות של שירותי הסבלות, שיחסכו לכם את כאבי הגב, לעיתים שווים כל שקל.

אם זאת כשמדובר בסבלים, שאורזים או מעבירים את הפריטים היקרים לליבכם ולפעמים לכיסכם, מנקודה א' לרכב המשא ומשם לנקודה ב', הרבה דברים יכולים להתפקשש בדרך וקשה לעיתים לשחרר ולסמוך, ובצדק. חשוב לבדוק טוב את הביקורות לפני שבוחרים בחברת הובלות אמינה וטובה, ולא תמיד כדאי לבחור בזולה ביותר.

מובילי הודיה שירותי הובלה ו שירותי שינוע
כך תחסכו כסף רב בבחירת שירותי ההובלה הרצויים בשבילכם – מובילי הודיה

שירותי שינוע

הרבה פעמים מתבלבלים בין שירותי הובלה ל שירותי שינוע ורבים אינם מודעים לאופציה השניה.

הסיבה לכך היא ש שירותי שינוע בד"כ נתפסים יותר כשירות לתעשיות; הובלת משטחים, הובלת והפצת סחורות בין חנויות וכו'..

אך רב האנשים אינם מודעים לכך שניתן להשתמש בשירות זה גם כאופציה להוזלה משמעותית של מחירי הובלות פרטיות, כשאתם מעוניינים להעביר תכולת דירה, משרד או בית ואתם מעוניינים ומסוגלים לארוז ולהוריד את התכולה לשפת המדרכה בעצמכם.

נכון, שירותי שינוע אמנם אינם כוללים סבלות, אך אם אתם שאפתניים ומסוגלים לארוז ולהוריד בעצמכם את הפריטים, תוכלו לחסוך לפעמים מאות עד אלפי שקלים בהובלת התכולה שלכם מנקודה א' לנקודה ב'.

שירותי שינוע כוללים משאית עם מעלית דלת מטען ולעיתים בתיאום מראש, גם מנוף שיוכל לעזור להוריד את הרהיטים הכבדים שלכם ישר מהדירה או המשרד.

נהג המשאית המקצועי אוסף את הפריטים שארזתם והכנתם לפי ההנחיות שקבעתם מול החברה מראש. ומעמיס על המשאית (דברו עם חברת השינוע להתייעצות לגבי האריזה והעיטוף ושירותים נוספים שמספקים; אספקת משטחים, מנוף וכו')

 

בניגוד למה שחשבתם, שירותי שינוע נותנים מענה גם ל הובלות קטנות של פריטים בודדים. כמו גם הובלות גדולות ואף הובלות מטען מסחרי לתעשיה. שעות האיסוף והפריקה גמישות בהרבה משל חברת הובלות ביתית. מכיוון שנהג התובלה יכול לאסוף מטען רב. לאסוף ולשנע מטענים של לקוחות נוספים במהלך יום העבודה ובת בבת לאחסן את הפריטים שלכם במשאית עד ליום למחרת. ביטוח תכולה יתומחר כמובן כחלק מהעבודה. חברות מסויימות אף נותנות פתרונות אחסון ארוכות יותר עם ביטוח תכולה.

חברות שינוע מסויימות מציעות גם הובלת קטנועים ואופנועים, הובלת טרקטורונים. קו משלוחים ו הובלות לאילת או מאילת לכל איזורי הארץ.

ליעוץ חינם בקשר לשירותי שינוע והובלה הנכונים בשבילך ו/או הצעת מחיר להובלות קטנות פרטיות, גדולות או מסחריות מכל הארץ ובכל רחבי הארץ, צרו קשר היום: מובילי הודיה – 0522592345

מובילי הודיה - 30 שנות ניסיון ונאמנות - שירותי הובלה ושינוע - הובלות לאילת ומאילת - התקשרו עכשיו לייעוץ והצעת מחיר

מובילי הודיה - 30 שנות ניסיון ונאמנות - שירותי הובלה ושינוע - הובלות לאילת ומאילת - לאתר החברה