״שבט אמהות״ קהילה תומכת, ייעוץ מקצועי וכיף לאמהות לאחר לידה

פעם כשהיינו חיים בקהילות, אמהות לאחר לידה היו מקבלות את כל רשת התמיכה שהן זקוקות. היום אנחנו מחפשות לחזור לחמימות של הקהילה.
״שבט אמהות״ הוא מיזם שנותן מענה לאמהות לאחר לידה. למעשה גם אחרי לידה שנייה ושלישית, עם התרבות המסרים הסותרים והחידושים, תמיד נעים להתעדכן…

אני מאמינה שלקבוצה כזו מקום חשוב גם מבחינה נפשית ולא רק מקצועית, הרי כולנו חוות דיכאון לאחר לידה ברמה כזו או אחרת.

מה חברות הקהילה מקבלות?

1. קהילה מכילה של אמהות כמותן, שיתוף ותמיכה הדדית, בהובלת עצות מאמא מנוסה.
2. ייעוץ מקצועי מנשות מקצוע בתחומי ההורות השונים.
3. מתנות והנחות על מוצרים ושירותים לאם ולתינוק.

היתרון בשבט הוא שאפשר לקבל את כל אלה על מגש של כסף, בלי להעלות פוסטים בקבוצות בפייסבוק ענקיות באמצע הלילה כשאת מחפשת את העצה הנכונה בתוך בליל עצות לא מקצועיות, בלי לחפש קופונים ומבצעים לקבלת הנחות ומתנות, ובלי לשלם כסף על ייעוץ מקצועי שלפעמים יכול להיפתר בייעוץ אונליין קצר עם אשת מקצוע.

55tographie-744396-unsplash

איך זה קורה?
בכל חודש נפתחת קבוצה אחת של עד 15 אמהות בלבד, שעוברת תהליך משותף שאורכו חצי שנה. הקבוצה מתנהלת בקבוצת ווטסאפ ובקבוצת פייסבוק סודית רק לבנות השבט.

כל קבוצה כזו מובלת ע"י קרן איתן, מנחת קבוצות ומובילת קהילת האמהות ״אמא כמוך״.

57052955_608724536257577_1248041896203255808_n

מעבר לחברות בקבוצה, מה מקבלת כל חברה בשבט?

  • את הקבוצה מלוות שש יועצות מקצועיות: יועצת שינה, הנקה, התפתחות, זוגיות, תזונת תינוקות וסטייליסטית לאמהות. היועצות זמינות אונליין לשאלות חברות השבט במהלך ששת חודשי התוכנית. מדובר בייעוץ אונליין, בטלפון או בווטסאפ, כל עוד מדובר כמובן בבעיות שיכולות להיפתר ללא פגישה פרטנית. במידה וחברת השבט תרצה טיפול פרטני עם אחת היועצות היא תקבל אותו בהנחה גדולה.
  • מתנות הצטרפות בשווי 500 שקלים מהחברות המובילות: מטרנה, האגיס, מיננה, וולדה ו- MyGur.
  • נוסף על ההתנהלות השוטפת בקבוצה בכל חודש ייערכו שני מפגשי אונליין בקבוצת פייסבוק סגורה:

מפגש אחד עם קרן איתן, ״אמא כמוך״, בו נדבר על נושא מרכזי שמעסיק אמהות כמו ניהול שיגרה מוצלחת בבית, יחסים בין אחים, שמירת קשר עם חברות אחרי הלידה, היחסים עם המשפחה המורחבת, איך למצוא זמן לעצמך ועוד. המפגש יהיה סגור לבנות שבט אמהות.

מפגש עם אחת מיועצות השבט – בכל חודש יתקיים מפגש מורחב עם אחת היועצות בתחום בו היא מתמחה, בו נקבל את כל המידע ונוכל לשאול אותה שאלות בהרחבה. (זאת מעבר לזמינות שלה לשאלות אונליין לאורך כל תקופת הליווי).

עלות ההשתתפות בתוכנית:

58 שקלים לחודש (348 שקלים לשישה חודשים), שהם, למעשה, פחות משווי המתנות שמקבלות המשתתפות. (שווי המתנות בתוכנית- 500 ש"ח).

לפרטים והרשמה:
http://bit.ly/2DljZ6W
מעולה גם כמתנה ליולדת! כדאי לשריין מראש מקום לקבוצות יוני-אוגוסט.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".