תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק

מתוך הספר תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק.

טל קבסה, מייסדת ומפתחת הגישה "רפואה הוליסטית לילדים", מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, מוציאה לאור ספר עיון והדרכה, ראשון וייחודי מסוגו, המהווה מדריך מקיף, נעים ונוח לקריאה להורים עבור שנת חייו הראשונה של התינוק, אשר משפיעה על תפקודו של הילד לאורך כל שנות חייו.

תשעה שיעורים

בספרה, המלווה באיורים מדויקים ודוגמאות קונקרטיות שוטחת טל משנה סדורה המגובה בנסיון עשיר ומקיף באופן בו כיצד התנהלותינו כהורים בשנה הראשונה לחייו של התינוק עשויה להשפיע על כל חייו של ילדנו.

הסופרת טל קבסה באירוע ההשקה שנערך במכללת רידמן.
הסופרת טל קבסה באירוע ההשקה שנערך במכללת רידמן.

הלוואי והיה קיים ספר כזה כשנכנסו לחיי תינוקות. הספר מסביר דברים שאף אחד לא מלמד אותך, כמו איך להחזיק את התינוק, איך לעזור בהתפתחות שלו מתוך ראייה הוליסטית ומקדמת בריאות. מאוד אהבתי גם את האיורים בספר. הם עדינים ומיוחדים. יש בהם משהו נוסטלגי כמו האיורים של פעם. הספר מחולק לפי התקדמות גיל התינוק כשכל חלק כזה עוסק באתגרים ובנושאים סביב גיל התינוק.

מתוך הספר תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק.
מתוך הספר תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק.

"תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק" בהוצאת הספרים "אופיר ביכורים", נכתב עבורכם, ההורים, במטרה ללוות אתכם במסע המופלא מרגע לידתו של ילדכם. לתת לכם מידע חיוני, כללי ומקצועי, תשובות לשאלות שאולי לא העזתם לשאול, כלים לביסוס תשתיות יציבות וטכניקות פשוטות לעידוד ולקידום ההתפתחות והתפקוד של ילדיכם, תוך השגת הרצף שיוביל לחיים בריאים ולהגשמה עצמית.

 לדעתי מדובר במתנה ההכי נהדרת שאפשר לתת ליולדת צעירה וגם ליולדת מנוסה.

ניתן להשיג את "תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק" בחנויות הספרים המובחרות

או באתר האינטרנט של ההוצאה-לאור בכתובת www.ofir.org.il.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".