תרגום מאנגלית לעברית – מיהו קהל היעד?

בחורה עם מחשב נייד

תרגומים מאנגלית לעברית נדרשים על ידעי קהלי יעד שונים כמו סטודנטים, עיתונאים, רופאים, חוקרים, בעלי עסקים ועוד.

הסטודנטים הם קהל היעד העיקרי הנדרש לתרגום מאנגלית לעברית. בכל מסלול לימוד אקדמאי נדרשים הסטודנטים לקרוא מאמרים וחומרים רבים בשפה האנגלית. רוב המאמרים הם מאמרים שנכתבו בשפה מקצועית וגם סטודנט שדובר את השפה האנגלית מתקשה להבין את המונחים ואת השפה המקצועית ונזקקים לתרגום המאמרים. קריאת המאמרים בשפה העברית מקלה על הסטודנטים בעת הכנת מטלות שונות ובעיקר לפני המבחנים. כך הם יכולים להבין היטב את תוכן המאמרים ולקרוא קריאה שוטפת ומהירה.

העולם כבר מזמן הפך להיות כפר קטן ועיתונאים רבים נדרשים לדווח על הנעשה ברחבי הגלובוס, גם במקומות רבים שאליהם הם לא מגיעים. קריאה של קטעי עיתונות, חדשות, דעות, ומאמרים מקצועיים הם אחד מכלי העבודה הנפוצים של כל עיתונאי, אך לא כל עיתונאי שולט בשפה האנגלית ברמה גבוהה ויכול להבין היטב את כל התוכן הנאמר בכתבות השונות. לכן תרגום מאמרים וכתבות בעיתון הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעבודתו של כל עיתונאי.

אנשי עסקים העוקבים אחרי מכרזים בין לאומיים או מנהלים עסקים חובקי עולם נדרשים לשירותי תרגום כדי להבין היטב את המונחים המקצועיים הכלולים במכרז, להבין היטב את תנאי המכרז ועוד. בנוסף, אנשים רבים הרוצים לנהל תכתובת מקצועית עם גורמים עסקיים ברחבי העולם נעזרים בשירותי תרגום כדי לכתוב מסמכים מקצועיים הכתובים באנגלית ברמה גבוהה ויפה.

רופאים וחוקרים בתחום הרפואה נדרשים לעקוב אחרי מחקרים בינלאומיים או לפרסם פרסומים בביטאונים מקצועיים המתפרסמים ברחבי העולם. הרופאים והחוקרים נעזרים בשירותי תרגום הן כדי להבין היטב את המחקרים המתפרסמים, בעיקר את המונחים המקצועיים, והן כדי לפרסם מחקרים באנגלית יפה, גבוהה ומקצועית.

בחברת "ליצ'י תרגומים" כל התרגומים מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית מתבצעים על ידי מתרגמים מקצועיים, בוגרי לימודי תרגום השולטים היטב ברזי השפה האנגלית, מכירים את כל המונחים המקצועיים ויכולים להעניק לכל אחד מענה מקצועי ברמה גבוהה.

אולי יעניין אותך:

תרגום מערבית לעברית

שירותי תמלול