תקשור

בחורה עם מחשב נייד

מהו תקשור:                                                                    מהו תקשור

תקשור הוא הקשר הנוצר בין עולם החומר (המתקשר) לעולם הרוח (הנשמה שלך, ישויות אור, הבריאה). דרך קשר זה ניתן לקבל תשובות מדויקות לשאלות החשובות לך ביותר בכל תחום. רוב השאלות הראשונות של אנשים הפונים אלי הן בתחום הזוגיות: האם הוא אוהב אותי? האם הקשר טוב עבורי? האם כדאי להתחתן? האם להיפרד? מה הדרך הנכונה לעשות זאת? ועוד.

אני מתקשר עם הנשמה שלך המחוברת לכל הנשמות בעולם כאור אחד גדול לכן איני זקוק למידע אישי עליך: שם, תאריך לידה, או כל מידע אחר. החלק הרוחני שלנו נמצא בכל מקום לכן ניתן ליצור אתו קשר, כמובן רק בהסכמתך, ולקבל את כל התשובות המדויקות שאתה רוצה לרגע נתון זה של חייך.

בזמן השיחה הטלפונית או בפגישה אני יכול לחוש את כל ישותך: מה אתה מרגיש, מה קרה או קורה לך בחיים ומה הסיבות לאירועים בחייך: ממש ליצור שיחה עם הגוף והנשמה שלך ולהקשיב באמת מה קורה לך. דרך התקשור תוכל לקבל את כל המידע שאתה זקוק כעת כתשובות לשאלותיך וגם לטיפול והבראה. התקשור עזר ועוזר לי ולאנשים אחרים להאיר את הדרך הנכונה ולקבל תשובות והכוונה מדויקת בעיקר במה לעשות נכון בכל תחום בחיים. הכוונה נכונה זו יוצרת ביטחון ותחושת רוגע ושלמות עם ההחלטות שלך. זה מטרת התקשור. רוב האנשים הפונים אלי שואלים שאלות בתחום הזוגיות ואחר כך גם בתחומים אחרים.

תקשור ועתידנות:
אין ולא היה אדם אשר יכול לחזות את העתיד במדויק. ניתן להרגיש את הפוטנציאל הקיים בך לכיוון עתידי בתחומים רבים אך זו לא עתידנות מדויקת. אנשים רבים פונים אלי בשאלות: מתי אתחתן ? כמה ילדים יהיו לי? ועוד. אף אדם לא יכול לענות לשאלות אלו במדויק. באם הוא היה יכול לדעת את העתיד הוא ודאי היה יכול לגלות את מספרי הלוטו-טוטו השבועיים או לתת לך את המידע. אם אתה פונה למתקשר, חוזה עתידות, או כל אדם אחר שעוסק בתחום העתידנות שמספר לך מה יקרה לך בדיוק בעתיד פשוט תבקש ממנו את המספרים המדויקים להגרלה. באם הוא לא יכול לתת לך הוא משקר. אני לא כותב זאת בצחוק. כל יום פונים אלי אנשים שנפגעו ממתקשרים או מיסטיקנים אחרים שאמרו להם דברים לא נכונים או יותר גרוע: הפחידו אותם בדברים שיקרו להם כמו: מחלות, תאונות וכדומה. זו שתלטנות וזה מסוכן מאוד. כולנו חיים בעולם שיש בו אמונות תפלות במודע או שלא במודע לכן דברים שאומרים לנו יכולים לעתים להתגשם לכן זה כה מסוכן. אנו המחליטים על גורלנו בצירוף של הרבה גורמים שאין לנו שליטה בהם לכן השינוי או הלמידה הם בהווה כאן ועכשיו.

מהו תקשור: סיכום: תקשור הוא הקשר הנוצר בין המתקשר לעולם הרוח – המימד שרואה ויודע הכל. בעזרתו ניתן לקבל תשובות אמינות ומדויקות שאנו זקוקים ברגע נתון בחיים. לא תמיד יש במידע המתקבל בתקשור תשובות לכל שאלה כי אנו יכולים להכיל רק מידע המתאים לנו ברגע נתון אך ניתן לקבל תשובות נכונות לשאלות ואם צריך דרכי טיפול מתאימות. התקשור הוא כמו פנס המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. תקשור הוא לא ציווי. חשוב לזכור שהבחירה מה לעשות עם המידע המתקבל היא תמיד שלנו. חשוב להבין שהתקשור הוא לא פתרון לכל דבר. הרבה פעמים עולה במידע המלצה לפנות לרופאים או מטפלים אחרים כדי לפתור את הבעיות. עצם ההכוונה והמיקוד דרך התקשור יכולים לעזור לך מאוד במציאת הטיפול הנכון ובפתרון הבעיה. כמובן כמו שנאמר יש שאלות רבות שיש להן תשובות מידיות היכולות לעזור לך מאוד לרגע נתון זה של חייך.

  בהצלחה, אורן

 

קישור לאתר שלי:>>> תקשור>>