תקשור אמיתי

בחורה עם מחשב נייד

מהו תקשור אמיתי       תקשור אמיתי

תקשור אמיתי הוא המידע המתקבל דרך הקשר הנוצר בין עולם החומר (המתקשר) לעולם הרוח (נשמה. מדריכים רוחניים, הבריאה) שלך. דרך קשר זה ניתן לקבל תשובות מדויקות מאוד לרגע נתון זה של חייך כך שתוכל לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורך ולהרגיש שלם ובטוח בדרכך. תקשור אינו ציווי אלא הוא כמו פנס המאיר עבורך את הדרך הנכונה. אתה הוא המחליט הבלעדי מה לעשות עם המידע שתקבל.

כשאדם פונה אלי לתקשור הוא בעצם כמו: "פותח דלת" שדרכה אני יכול להעביר את התקשור. לעולם אי אפשר לקבל מידע נכון ללא רשות האדם או הנשמה. יש חוקים ברורים בתחום ואחד מהם הוא לא להיכנס לפרטיותו של אדם. באם תעשה זאת ודאי תקבל מידע מוטעה או תחליש את עצמך. אין כל קשר בין תקשור לעתידנות מדויקת. אין ולא קיים אדם היודע את כל העתיד במדויק. כל מי שמתעסק בתחום זה בעיני משקר לעצמו ולאנשים אחרים. חיזוי עתידות הוא דבר מסוכן מאוד כי כולנו מאמינים במודע ושלא במודע באמונות או בדברים שלמדנו בילדותינו ומידע לא נכון עלול להשפיע עלינו כמו נבואה היכולה לעתים להגשים את עצמה. זה לא רק שקר אלא גם מניפולציה וזה מאוד מסוכן. את עתידנו אנו קובעים בצירוף של אלפי גורמים מודעים ולא מודעים כולל כמובן גורמים סביבתיים או תורשתיים לכן עתידנות מדויקת אינה קיימת כלל.

התקשור המתקבל חייב להיות מאה אחוז נכון לאורך זמן. מתקשר אמיתי משמש כמתווך בינך לנשמתך המחוברת לכל הנשמות בעולם ויש בה את כל המידע שאתה זקוק לרגע נתון זה של חייך. לכן התשובות מדויקות.

רוב האנשים פונים אלי בשאלות בנושא זוגיות כגון: האם הוא אוהב אותי? איך למצוא אהבה אמיתית? מתי להתחתן? האם להתגרש? איך לעשות זאת? ועוד. כמובן שהתשובות המתקבלות הן לא : "כן" או "לא" אלא הסבר מפורט על מה שקורה ביחסים או בתוכך הגורם לדברים לקרות ואיך ניתן לשפר או ללמוד דרכים חדשות לזוגיות טובה או שינוי אמונות או גם לפעמים להיפרד כשצריך. לרוב האנשים יודעים בגדול את התשובות וזקוקים רק להכוונה נכונה אך לעתים המידע המגיע יכול גם להפתיע אותך דבר הדורש תשומת לב ולמידה על עצמך או אנשים אחרים או פנייה לטיפול מקצועי שיעזור לך לגלות את  החלומות או הציפיות שלך מחייך ולקבל את ההחלטות הנכונות רק עבורך.

עוד על תקשור אמיתי :

חשוב להבין: הייעוד הראשוני של נשמתנו הוא לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה. כך נוצר אחד גדול ומושלם: אתה. באם לא תטפל בעצמך אף אחד לא יעשה זאת בשבילך לכן קודם כל צריך לעשות כל דבר למען עצמנו כדי שנהיה חזקים ורק אז באם נרצה נוכל לעזור לאחרים. הרבה מאוד אנשים פונים אלי כשהם מאוד חלשים או חולים ומתברר שהם משקיעים הרבה אנרגיות באחרים ולא מממשים את עצמם, לכן הם חלשים וחסרי אנרגיה. יש כל כך הרבה דרכים נכונות לחיזוק עצמך: תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית,משפחה, חברים, פעילויות מהנות, מימוש חלומות ועד. כשאתה חזק אינך תלוי באנשים אחרים ואז יש כמובן הרבה פחות כעסים ומריבות עם אנשים או עם עצמך.

 

  בהצלחה, אורן נוטוביץ

 

קישור לאתר: מתקשרים רוחניים >>>