תקשור – מה זה בכלל ואיך זה קשור לכולנו

בחורה עם מחשב נייד

 

אז מה זה בכלל תקשור?


תקשור הוא שם כולל לתקשורת לכאורה בין בני אדם לבין ישויות אחרות, שלא מקובל לחשוב כי ניתן לתקשר עמן. בדרך כלל הכוונה לתקשורת בין בני אדם חיים למתים. אפשר להגדיר תקשור בתור דרך להיות בקשר עם ממדים נסתרים.
מתקשר הוא אדם שיש ביכולתו לדבר עם נשמות, ישויות ו/או מלאכים שאינם מתקיימים בממד הפיזי אלא בממדים אנרגטיים. מאחר וקיימת היכולת תקשור כמעט בכל אדם אנו קוראים לזה אינטואיציה- חיבור לאני העליון.

איך זה קשור אלינו?

בעוד היותינו תינוקות עד גיל 5 יש בנו את היכולת לראות את העולם שמעבר ואף לתקשר עימם , לאחר מכן אנו גדלים ותופסים את תפיסת העולם החיצוני הסביבה ומתרחקים מהאינטואיציה וראית העולם שמעבר נותנים להיגיון לשכל להוביל אותנו ומתחילים לראות רק דרך העיניים הפיזיולוגים. ואז העין השלישית שהיא ממוקמת בין שתי העיניים מעל האף במצח נסגרת והאינטואיציה שלנו נכנסת לתרדמה .
ומכאן אנו נמשכים למרוץ החיים חווים מכשולים וכאב ושוב חיים רק מהחוצה לפנים. והרבה פעמים נשמות אלו תקועים ואינם מרגישים אושר , שמחה חופש , כי הם השקיטו את רצון הנשמה קול האינטואיציה עמוק עמוק וסגרו את העולם הזה.
אז איך לומדים את זה?

תקשור הוא הצוהר הראשון לעולם הידע מהאני העליון לאינטואציה החכמה שבנו.
כמעט כל אדם המבקש לעסוק במקצועות הטיפול והייעוץ באם יגע במושג שנקרא תקשור יקבל את המפתח שנקרא מאסטר שיפתח לו אינספור דלתות במקצועות שונות בעולם הרוח.

בלימוד מושג התקשור אנו מפתחים ראשית תקשורת עם עצמנו.
אין קיצורי דרך בעולם הייעוץ – בכדי לטפל באחרים עלינו לטפל תחילה בעצמנו., וכך נוכל לטפל לייעץ לאחר ממקום נקי ואמיתי.
כשאנו מחוברים כאחד לבריאה התשובות לשאלות מגיעות מדוייקות וברורות ללא התערבותו של האגו והשכל ומתוך ראייה אישית אלא תוך קבלת הדרכה ותשובות מהמדריכים והמאסטרים הנעלים שביקום.

אחריות רבה מוטלת ביד המטפל והמייעץ. אלו הם חיים של נשמות המגיעות להכוונה וטיפול, נשמות שזקוקות להארה ודרך. חישבו כמה אחריות זו בידינו!
דרך רוחנית היא לא בזמן מסויים היא חלק מחיינו ועלינו להשתמש בה בכל רגע להיות בהוויה של זרימה יחד עם גוף נפש ורוח ממש כפי שאנו נושמים.

אם אנו לא נטפל תחילה בשדים בעיות הכי עמוקות אצלנו ונאיר כל פינה חשכה, נתמודד עם כל מה שאנו ונקבל בהודיה את מי שאנחנו – איך נוכל לייעץ לאחרים? אם אנו לא נטפל תחילה בשדים בעיות הכי עמוקות אצלנו ונאיר כל פינה חשןכה ונתמודד עם כל מה שאנו נקבל בהודיה את מי שאנחנו.
יש להבין את משמעות הכוח שניתן לנו ואיך להשתמש בו בצורה נקייה

על כל זה ועוד אנחנו נוגעים בקורס התקשור (פרטים בדף הפייסבוק או בפרטי) ובמפגשי המסרים שנותנים טעימה קטנה מעולם זה. מוזמנים להצטרף באהבה

https://www.facebook.com/SinoraBeker/

Sinora Beker Aharon
עוסקת בהנחיית קבוצות, העצמה לחשיבה חיובית ושינוי תדר ההפעלה ביצירת מציאות. סדנאות העצמה בשיטות שונות באמצעות סימולציות המתאימות לכל אדם, שילוב של גוף רוח ונפש מרפאה בקול וצלילים, חיבור לאני העליון והילד הפנימי. מדיטציות, להשקטת המיינד ויצירת שפע, מעגלי ריפוי וחיבור לשמחה ואחדות בטבע.