תקשור אמיתי

בחורה עם מחשב נייד

לימוד עצמי של תקשור :מהו תקשור אמיתי ואיך אפשר ללמוד לתקשר לבד:

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץ

בגופנו ובנשמתנו יש את כל המידע שאנו זקוקים לו בחיים. נולדנו עם גנטיקה שיש בה חכמה של התפתחות אבולוציונית של אלפי שנים, כמו כל היצורים בעולם, ואנו קשורים אחד לשנייה בקשר נשמתי.

תקשור אמיתי זו היכולת לתקשר – לקבל מידע זה בדרך נכונה, ישרה ואמתית. חכמה זו נמצאת בתוכנו. יש הקוראים לכך: אינטואיציה – קול, תחושה או ראיה פנימית.

אני נוהג להסביר מהו תקשור בדרך מדעית. בדיוק כמו שיש לנו בטלפון הנייד מערכת ניווט: וויז המקושרת ללוויין הנמצא גבוה בשמיים הקולט ומשדר אותות חשמליים וכך אנו יכולים לדעת מה הדרך הנכונה לנו (מערכת זו גם טועה לעתים רחוקות) כך אנו קולטים ומשדרים ויכולים לקבל מתוכנו או מחוץ לנו תשובות ומידע מדויק שאנו זקוקים לו.

האינטואיציה היא כמו מערכת פנימית של טלפונים פנימיים בבית היכולים להתקשר ולתקשר אחד עם השני ותקשור אמיתי הוא המערכת העולמית. הוויז דרך G.P.S. היוצרת תקשורת גלובלית – עולמית.

רוב בני האדם מאמינים שיש להם אינטואיציה אך מה עם האאטואיציה – קול, תחושה חיצוניים – תקשור?

כולנו יודעים שגופנו בנוי מתהליכים ביו – כימיים חשמליים. אנו קולטים ומשדרים אנרגיות.

במרכז הגוף שלנו נמצאת מקלעת השמש, באזור הבטן. אני קורה לאזור זה: הנשמה שלי, הילד הקטן שלי נמצא שם. תחושת בטן כמו שאנשים נוטים לקרוא לכך. הרי כולנו חווים זאת. זה מרכז החכמה המחבר בין שמיים לארץ. בין אימא אדמה לעולם הרוח.

לימוד תקשור: בואו נלמד לתקשר עם עצמנו: תרגיל בדמיון חופשי:  באם נפתח ללא מאמץ את הפתח הנמצא בקדקוד ראשנו נוכל לתקשר. להזרים את האור הגדול: האלוהות, הבריאה, הטבע, נהר החיים שלנו (מה שאנו מאמינים כאלוהים – ככוח של אור ואהבה ללא כל שיפוטיות) דרך גופנו עד לאימא אדמה, לאזור הרגליים ובחזרה נוכל להיות בריאים חזקים ומאושרים. רק צריך להתאמן בכך וליהנות מהתהליך.

כל אחד יכול לתקשר. רק צריך ללמוד זאת בדרך נכונה והדרגתית בדיוק כמו בתהליך ההתפתחות הגופנית – רוחנית של כולנו. לכל אדם יש את הדרך והזמן הנכון לו לתהליך.

חשוב להבין מכך שלכל דבר הקורה לנו יש משמעות גדולה בחיינו.

באם נלמד להקשיב ללא פחד נוכל בקלות לקבל תשובות. להפסיק לרגע את הקולות החיצוניים המפריעים לתהליך ולהתמקד ללא מאמץ בעצמנו.

הרי לשם כך הגיעו כל הנשמות לעולם החומר: לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלהם ולטפל בו באהבה.

החיים שלנו הוא הסרט שבחרנו. ניתן לשנות סרט זה או ללמוד להבין אותו ולקבל כל חלק בעניין ובאהבה.

כל אירוע שעברנו ואנו עוברים בא לטובתנו. באם נוכל לקבלו באמת באהבה האנרגיות שלנו יגדלו מאוד.

כולנו עוברים דברים קשים בחיים. פחדים, כעסים, ביקורת, התנגדות, כאבים. כל אירוע משאיר את חותמו בכל תא בגופנו. האירועים יוצרים אמונות ומחשבות המפעילות אותנו כמו במעגל סגור. ניתן לשנות בקלות אירועים אלו בעזרת שינו מחשבות הדרגתי.

כאן אני רוצה להזכיר שוב את הגברת: לואיז היי. לואיז עברה שנים מאוד קשות בחייה דרך התעללויות רגשיות, אונס, מחלת סרטן קשה מאוד והפכה למורה הגדולה בעולם לאהבה עצמית דרך חיזוקים חיוביים המשמשים לשינוי מחשבות שליליות. היא לא עשתה זאת לבד, היא פנתה לקבלת עזרה בהתחלה, למדה המון, אך עם רצון ואמונה חזקה זה אפשרי.

לשם כך יש תקשור אמיתי. כדי שנוכל לדעת את הדרך ולמקד אותה בהבראה שלנו.

אף אחד אחר לא יכול לעשות זאת במקומנו וזה גם לא תפקידו.

ברגע שזה מתחיל לקרות אנו כבר יכולים גם לעזור, באם נרצה, לאנשים אחרים או לעולם כולו.

זה הייעוד הראשוני של כולנו. אין כאן קשה או קל. זו בחירה מודעת ושוב, כל אחד יכול.

בהצלחה ובאהבה, אורן נוטוביץ

054-6649283