תקליטן עם המלצות בלבד

כאשר עושים אירוע יש כל מיני דברים שצריך לבחון ולהחליט עליהם כדי שהאירוע יהיה מוצלח. דבר ראשון זה האוכל הוא חייב להיות בטעמם של האורחים, בעושר ובשפע שירגישו שהם הרגישו לאירוע של החיים שלהם. מצד שני לא רק האוכל חשוב, חשוב גם המקום, חשובה האווירה אבל הכי הכי חשובה השמחה ומי עושה את השמחה? התקליטן!

תקליטן או בשמו הנפוץ יותר דיג'יי זה האיש שאחראי על השמחה של האירוע. לפי המוזיקה שהוא ישים האירוע יהיה הצלחה או כישלון. וכאשר אתם הולכים לבחור תקליטן כדאי מאוד שתבחרו מישהו שיבין בדיוק מה אתם צריכים ולא ישים לכם באירוע מוזיקה שלא מדברת אליכם או אל האורחים שלכם אחרת כל האירוע שלכם חלילה יהיה אכזבה.

מוזיקה לאורחים ולא רק לכם!

התאמת סגנון המוזיקה לא חייבת להיות קשורה לטעם המוזיקלי שלכם אלא של האורחים שלכם. הם אלה שבאים לאירוע שלהם והם אלה שאתם תרצו שירקדו על רחבת הריקודים. אם אתם מזמינים תקליטן שמבין את העבודה שלו, מעבר למה שאתם תגידו לו הוא יקלוט אם מה שאתם מבקשים זה מה שאתם צריכים או ששכחתם שלא רק אתם צריכים לרקוד למשל בחתונה שלכם.

תקליטן טוב ידע לזהות אם אתם באמת מזמינים סגנון מוזיקה שיקפיץ לכם את האירוע ולא רק ירקיד את הדודות שלכם בטנגו. כלומר בכל אירוע יש לחשוב מוזיקלית על כולם, אבל צריכים לבנות את זה ככה שכולם ישמחו, כל האורחים מכל הגילאים.

מוזיקה שמחה מהנשמה!

מוזיקה מזרחית למשל היא המוזיקה הכי טרנדית והכי מבוקשת היום בכל שמחה. אם אין להם כמה שירים במזרחית, תשכחו מזה שיהיה לכם אירוע שמח. נכון יש את הלהיטים הגדולים מארה"ב ואירופה אבל כל תקליטן נורמאלי יגיד לכם שמה שעושה את האירוע זו מוזיקה מזרחית כי הפשטות שלה, המילים המתנגנות והמוזיקה המלודית נכנסת ללב גורמת לאנשים לרקוד ולעלות על השולחנות ולכן זוהי מוזיקה שכל תקליטן יגיד לכם שאתם חייבים אותה באירוע שלכם. דבר שני שתקליטן טוב יעשה הוא יבדוק מי עוד האורחים שלכם חוץ מהחברה הצעירים והאם אפשר לנגן כמה שירים גם בשבילם כדי שגם הם יהיו שותפים לאירוע וירקדו. מי שלא רוקד לא מרגיש שהוא חלק מהשמחה והרגשת השמחה עוברת גם דרך הרגליים ועליה אין מה לומר- אחראי תקליטן.

taklitan1

תקליטן טוב- אירוע מהסרטים!

אתם יכולים למצוא תקליטן טוב גם ברשת. תיכנסו לאתרים של תקליטנים ותראו מה הם מציעים? איפה הם מנגנים? מה הם עושים והאם יש עליהם חוות דעת או המלצות. המלצות למשל זה דבר מאוד חשוב כי זה יבטיח לכם שבאמת מדובר בתקליטן טוב ומקצועי שיודע את העבודה שלו וכבר הצליח להרים ולשמח הרבה אנשים באירועים שונים. ואל תשכחו את המוזיקה השמחה…

המאמר באדיבות האתר "תקליטן בקליק".