תפתחו את הדלת להזדמנויות חדשות

הכניסו חוויות לשגרת החיים, היפגשו עם אנשים שטרם הכרתם ומעניינים אותכם, אמרו כן להזדמנויות חדשות ותיראו איך המזל יאיר לכם פנים

make your story

הזדמנויות מגיעות אלינו לעיתים קרובות ולא תמיד אנחנו פתוחים אליהן, ברגע שנחבק אותן, נעז ונתנסה, נפיק את המירב מהדברים שנקרים בדרכנו. ייכנסו אל חיינו חוויות בעלות משמעות. ריצ'רד ויסמן חקר אנשים שמזלם שיחק להם ומצא שבני מזל אינם מחכים שמזלם ישחק להם, הם יוצרים אותו בפועל באמצעות שינוי המנהגים השגרתיים שלהם: הם מחליפים את הדרך שבה הם מגיעים לעבודה, את הפעילויות שבהן הם משתתפים, את האנשים שאליהם הם בוחרים לפנות. השינויים הללו מגדילים את סיכוייהם להיתקל בהזדמנויות משמעותיות (מתוך הספר 'לבחור באושר' של ד"ר טל בן-שחר). השבוע היתה לי הזדמנות משמעותית להשתתף בסדנת צילום חוויתית ומקצועית של ירון בן חורין, בשיתוף פעולה עם קהילת האפייה הנפלאה של 'רגע מתוק'. כששוקולד וצילום נפגשים אני מרגישה בבית.

מצלמת בשטח, צילום: יערה קזצינסקי אדן
מצלמת בשטח, צילום: יערה קזצינסקי אדן

קיבלנו בסדנה טיפים חשובים לצילום באמצעות הסמארטפון כמו זויות צילום, 'משנה מקום משנה מזל', 'מי שלא מנסה לא יודע', ניסוי וטעיה זאת הדרך להגיע לתמונה המושלמת, 'לא לפחד לחתוך את התמונה' כי המוח שלנו משלים את החסר:) ותזכורת חשובה שהתמונה היא כלי קסום לספר את הסיפור שלנו. לאחר שהצטיידנו בכלים מקצועיים ולדעתי הם טיפים נפלאים לחיים בכלל, יצאנו לצלם בשטח, יצרנו עמדות צילום יצירתיות, כל אחת צילמה את עוגת תוצרת הבית שלה והנה טעימה קטנה מהתוצרים.

עוגת קרם שוקולד טעימה במיוחד, צילום: מיטל ארי
עוגת קרם שוקולד טעימה במיוחד, צילום: מיטל אזרי

שוקולד זה אחד הדברים שאני אוהבת מאז ומתמיד ואת התשוקה הגדולה שלי לצילום גיליתי בשנות העשרים לחיי. למדתי קורס צילום ב'קאמרה אובסקורה'. תהליך הפיתוח בזמנו היה ממושך וכלל פיתוח סרטי פילמים בחדר חושך. אני זוכרת את ההתרגשות מכל תמונה שפיתחתי בצבע שחור לבן. הסדנה אתמול החזירה אותי לזכרונות מהעבר, התשוקה לצילום, ההתרגשות מהיצירה וההתלהבות לבטא את עצמי דרך צילום. הנה תמונה מאז.

צילום: מיטל אזרי
צילום: מיטל אזרי

הכניסו חוויות לשגרת החיים, היפגשו עם אנשים שטרם הכרתם ומעניינים אותכם, אמרו כן להזדמנויות חדשות ותיראו איך המזל יאיר לכם פנים.

מצרפת את המתכון שקיבלתי במתנה מחברה יקרה שלי. עוגת קרם שוקולד טעימה במיוחד וקלה להכנה, שתמיד תשמחו לפנק את האהובים שלכם.

מתכון מנצח, צילום: מיטל אזרי
מתכון מנצח, צילום: מיטל אזרי

ספרו את הסיפור שלכם בכל דרך שאתם מתחברים אליה, אני בחרתי הפעם באמצעות צילום.

לחוויות נפלאות, הזדמנויות חדשות והרבה מזל טוב,

מיטל אזרי

בעלת faith אירועי תוכן וחוויה, אירועי חברה, אירועי נשים וסדנאות.

מוזמנות לדף הפייסבוק שלי

לקבוצה 'מנהיגות חלומות' השראה להגשמה ומימוש עצמי

הצטרפו אליי לאינסטגרם

 

מיטל אזרי
יועצת פיננסית שעשתה הסבה לייעוץ ארגוני. מאמנת אישית למנהלים ועסקים. יזמת, מפיקה, מנחה סדנאות. בעלים של faith - אירועי תוכן וחוויה. אירועי בוטיק, אירועי חברה וסדנאות. התשוקה הגדולה שלי להוביל אנשים להנהיג את החלומות שלהם.