תערוכת "נגיעות" של הצלם אהוד אדלמן

"כל אחד יכול להשתמש במצלמה. חלקנו עושים בה שימוש מתוחכם יותר וחלקנו עושים בה שימוש מתוחכם פחות, אך מה שמבדיל בין האמנות לאומנות היא עינו של הצלם ויכולתו לתפוש דברים לעומקם. אהוד מכניס את כל זה לתצלומיו ועוד הרבה יותר עד שתמונותיו הופכות חגיגה לעיניים וצרי לנשימה"

בחורה עם מחשב נייד

תערוכת צילומים "נגיעות"

במרכז בק למדע הר חוצבים ירושלים

נעילה : 29.6.2012

 

אהוד אדלמן, איש פעיל בשטחים חברתיים רבים, נלכד ונכבש לחלוטין בקסמה של המצלמה מאז היותו ילד.

 

"לתור להתבונן ולהנציח" יכולה להיות סיסמתו האישית במסעותיו הרבים ברחבי תבל, שם הוא מוצא פורקן ל"יצר" הצילום שבתוכו לכישרונותיו וליכולתו להבחין בחיים הזורמים המובעים בצילומים האיכותיים והייחודים שלו.

"כל אחד יכול להשתמש במצלמה. חלקנו עושים בה שימוש מתוחכם יותר וחלקנו עושים בה שימוש מתוחכם פחות, אך מה שמבדיל בין האמנות לאומנות היא עינו של הצלם ויכולתו לתפוש דברים לעומקם. אהוד מכניס את כל זה לתצלומיו ועוד הרבה יותר עד שתמונותיו הופכות חגיגה לעיניים וצרי לנשימה" (מדברי סול בסקין, חברו של אהוד(

עבודותיו של אהוד לתערוכה הנוכחית ,מוכיחות שהוא ניחן בעין חדה ומפוקחת, המגלה את יופיים המדהים של המרחבים העצומים של אפריקה עם אורך החיים הצנוע, הקשה והמפרך .

אהוד מיטיב להעביר ברגישות רבה את מה שעיניו פוגשות במרחבים אלו.

מסע הצילום של אהוד חודר לשמורה הפרטית העצומה בגודלה הנקראת אפריקה וחשיפה חד פעמית לתקריבים מיוחדים. 

אהוד נותן לנו הצצה ליבשת שהיא גן עדן לגדולים וקטנים, למדינת הספארי הטובה בעולם, זו בעלת הנופים המרהיבים, מפגש בלתי אמצעי עם שבטים ותושבים מקומיים. מתנה אמיתית לחובבי טבע והטבע האנושי. 

התמונות מדברות בעד עצמן.

 

לראיון ועיתונאים : מיכל סדן 054-8820293

 

הפקות אמנות בע"מ
חברת "הפקות אמנות בע"מ" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.