תערוכת משחקי הכס – פסח 2015 – חינם !!!!!

בחורה עם מחשב נייד

תערוכת משחקי הכס - כותרת

אם אתם אוהבים את משחקי הכס,

אתם חייבים, אבל חייבים ללכת לתערוכה.

איזו תערוכה אתם שואלים ?

YES ו – HBO, מביאים לכם, כאן לישראל, את תערוכת משחקי הכס מבית HBO.

משחקי הכס פוסטר

מה כוללת התערוכה ?

תערוכת משחקי הכס היא תערוכה אינטראקטיבית מבית HBO המאפשרת לצופי הסדרה הנלהבים להיסחף לעולם הבדיוני והמרתק של ממלכת ווסטרוז. התערוכה תכלול מיצגים מהסדרה כולל כס הברזל, "טיפוס על החומה" חווית מציאות מדומה 4D של Oculus Rift, תלבושות, תפאורה ואביזרים מקוריים וכן חוויות אינטראקטיביות.

הסדרה משודרת בערוץ yesOh, הבית של HBO  בישראל, שיציין השנה 3 שנים להיווסדו. רק ב-yesOh  משודרות מיטב הסדרות החדשות והאייקוניות של HBO.

התערוכה תבקר בלונדון (אנגליה), שטוקהולם (שבדיה), תל אביב (ישראל), מדריד (ספרד), ברלין (גרמניה) אמסטרדם (הולנד), ופריז (צרפת).

"משחקי הכס" הינה סדרה אפית שעלילותיה על בגידה ואצילות, משפחה וכבוד, שאפתנות ואהבה, מוות והישרדות שבתה את דמיונם של מעריצים מרחבי העולם, והפכה לסדרה הפופולרית ביותר בטלוויזיה.

התערוכה תכלול אוסף של כ-70 פריטים מקוריים מסצנות מפתח וכן פריטים נבחרים מהעונה החדשה שתעלה לשידור בארה"ב ובמקביל בערוץ yesOh  באפריל 2015. המייצגים יאפשרו למעריצים להשתלב בעולם העשיר והמורכב של ממלכת ווסטרוז , ולמצוא את עצמם בחלק מהסצנות הכי מדוברות ומלהיבות של "משחקי הכס". שלל תחנות חווייתיות ייצרו תוכן ייחודי שהמבקרים בתערוכה אף יוכלו לשתף עם חבריהם דרך הרשתות החברתיות.

משחקי הכס 1

בין המיצגים יהיו:

כס הברזל – מבקרים יוכלו להצטלם על כס הברזל הנחשק – בגודלו הטבעי.

"טיפוס על החומה" חווית מציאות מדומה 4D של Oculus Rift –  המיצג המלהיב יאפשר  למבקרים לטפס על החומה האייקונית בגובה מדומה של למעלה מ-200 מטרים על ידי כניסה למודל פיזי של המעלית מ"הטירה השחורה" (Castle Black) ושימוש בקסדת המציאות המדומה של Oculus Rift וסאונד בשלושה ממדים. מרגע זה ימצאו את עצמם המבקרים בגרסה מדומה של המעלית – הנראית, נשמעת, ומרגישה מציאותית במיוחד, ומקנה חוויה סוחפת וחסרת תקדים.

משחקי הכס 3

תלבושות, אביזרים, שריון, וכלי נשק – האוסף פרי ידם של אמנים, חרשים ובעלי מלאכה שיצירותיהם מקנות לסדרה אותנטיות, כולל מיצג תלבושות מרהיב של שריונות, שמלות, גלימות ותכשיטים, אביזרים אייקוניים שנבנו על הסט וביניהם דגם בגודל אמיתי של הלך לבן (White Walkers)  דגמים של דרקונים, כלי נשק כגון חרבות, כידונים, שוטים, פגיונות, דגלי בתי המלוכה ועוד.

התערוכה מומלצת לגילאי 13 ומעלה

משחקי הכס 4

אז איפה ניתן לראות את התערוכה ?

נמל תל אביב, האנגר 11

מתי אפשר לראות את התערוכה ?

בתאריך 05/04/2015 החל מהשעה 11:00 עד 22:00

בתאריכים 06-07-08/04/2015 החל משעה 10:00 עד 22:00

בתאריך 09/04/2015 החל משעה 10:00 עד 17:30

כמה עולה ?

הכניסה לקהל ללא עלות – חינם !!!

קרדיט תמונות: YES ו – HBO

תיהנו !!

 

שלכם

איבי

www.evy.co.il