תערובות אפייה להכנת פשטידות, עוגות ועוגיות של אסם

בחורה עם מחשב נייד

בעיתוי מושלם לקראת חג שבועות, מרחיבה החטיבה הקולינארית של אסם את קטגוריית עזרי האפייה עם סדרת מוצרים ייחודית – תערובות אפייה להכנת פשטידות, עוגות ועוגיות. בסדרת המוצרים החדשה תערובת להכנת עוגת גבינה, תערובת להכנת עוגיות שוקולד צ'יפס ותערובת לתיבול פשטידות.  תערובת אפייה לפשטידות הינו פיתוח חדשני וייחודי גם ברמה עולמית- כיום קיימים על המדף תערובות אפייה מתוקות בלבד. התערובות החדשות מבטיחות פתרון מהיר, קל ונוח לאפייה. מעבר לכך, התערובות החדשות מספקות מתכון בטוח ומוצלח במיוחד לארוחת השבועות ותיבול מדויק- מקסימום תוצאה במינימום מאמץ!

מוצר חדשני נוסף במסגרת הסדרה, הינה תערובת אפייה לעוגת גבינה המשמשת להכנת עוגת גבינה קרה או אפויה.מדובר על מוצר שאינו קיים על מדפי הסופר בישראל, ועל פי סקרים מוקדמים של אסם, קיים ביקוש רב למוצר שכזה. מתכונים לעוגות גבינה, הם המבוקשים ביותר באתרי הבישולים ומהווים כ- 10% מסך חיפושי הגולשים. בנוסף, עוגת גבינה נחשבת למסובכת יותר להכנה, לכן בחרה אסם להשיק את התערובת דווקא לקראת חג השבועות, וזאת על מנת לספק לצרכן את הפתרון המהיר והנוח ביותר להכנת עוגת הגבינה המושלמת לקראת שבועות.

 

התערובת השנייה שמושקת בקטגוריית התערובות המתוקות היא תערובת להכנת עוגיות שוקולד צ'יפס. המתכון הייחודי מאפשר להכין עוגיות או מאפינס שוקולד צ'יפס- על פי ההעדפה האישית של הצרכן. התערובת החדשה, מהווה חידוש בפני עצמה, ומאפשרת בעצם להכין שני סוגים של מאפים מאותה תערובת, וזאת על פי שני מתכונים שונים הכתובים על גב האריזה. כל שנותר הוא לבחור את דרך ההכנה, לעקוב אחר ההוראות ולקבל תוצאה טעימה ומהירה.

תערובת התיבול לפשטידות, מאפשרות לצרכן לקבל מתכון קל ופשוט להכנת פשטידת פטריות ופשטידת בצל. התערובת, בתוספת ההוראות, מספקות את הפיתרון המושלם לשולחן החג ואת המתכון המנצח. התערובות החדשות הן ללא חומר משמר, ללא צבעי מאכל וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט.

כשרות: בד"צ.