תעצמי עיניים ותדמייני שלמקום העבודה שלך ממש אכפת מהבריאות שלך

שדואגים וטורחים כדי שיהיה לך אוכל טעים ובריא, שמעודדים אותך לעשות ספורט, שעוזרים לך לרדת במשקל ושאכפת ממצב הרוח שלך

תתארי לעצמך שאת מגיעה בבוקר לעבודה ועל השיש בפינת הקפה מונחים מגשים עם פירות העונה שטופים, חתוכים ומזמינים, שפע של פירות יבשים, שקדים ואגוזים, מגוון חליטות צמחים מפנקות ולצידן עוגיות בריאות. במהלך היום את יכולה לבחור אתנחתא מרעננת בשיעור יוגה או פילאטיס לשיקולך. בחדר העבודה שלך נמצא כדור פילאטיס שמאפשר לך לשבת עליו ולהירגע מדי פעם וכשאת ניגשת למעלית כתוב עליה "אין מעלית להצלחה – אז כדאי שתעלי במדרגות" מה שמזכיר לך לעלות במדרגות.

מטבח1

המטבח הבריא שעיצבנו בחברת FYBER

 

מעלית

מעליות שמקדמות בריאות בחברת AIG

בצהריים ניתנת לך אפשרות לבחור את הארוחה שלך במסעדות שמכינות אוכל משובח ובריא במיוחד ואחר הצהריים אני מגיעה למקום עבודתך כדי להעביר לקבוצה קטנה ואינטימית של אנשים את סדנת "החוויה שבהרזיה" סדנה לאורח חיים בריא וירידה במשקל (במקום שתצטרכי לקחת בייביסיטר ולצאת לסדנה כזאת בערב). מה את אומרת, איך מרגיש לך החלום הזה?

מודעה

 

הרצאהפיבר

הרצאה בחברת FYBER

ולנס

מסיימים עוד סדנה בחברת VALENS

רוב האנשים מאד שמחים לדעת שלמעסיק שלהם אכפת מהבריאות שלהם. זה מגביר את תחושת השייכות לארגון, את מידת שביעות הרצון ממקום העבודה ומסתבר שזה מאד כדאי גם למעסיק מכיון שהעובדים האלה יהיו בריאים יותר ופרודוקטיבים יותר ופחות ייעדרו ממקום העבודה . מה שנקרא win win situation.

אז אני כאן כדי לספר לך שהחלום הזה יכול להפוך למציאות! בשנתיים האחרונות ניהלתי עשרות פרוייקטים לקידום בריאות בחברות מובילות במשק (מכל הסוגים: חברות ביטוח, חברות לוגיסטיקה וייצור, חברות ממשלתיות, חברות היי טק ועוד). אז אם גם את רוצה להגשים את החלום אצלך במקום העבודה כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר ביני לבין מנהלת הרווחה או מנהלת המשאבי אנוש אצלך בארגון…והשאר – עליי!

מטבחפייבר

המטבח הבריא בחברת FYBER שמנגיש בריאות וגורם לעובדיו לעשות בחירות בריאות יותר של מזון

 

 

המלצה

מכתב המלצה מרגש שמנהלת משאבי אנוש בחברת FYBER פרסמה בפייסבוק לאחר סיום הפרוייקט לקידום בריאות אצלה בחברה

לקבלת פרטים נוספים על חברות שבהן קידמתי בריאות מוזמנת להציץ כאן

https://zviadiet.wixsite.com/zvia-diet/work-places

0546696232

צביה דיאטנית קלינית
הי אני צביה, דיאטנית (תזונאית) קלינית, מרצה בכירה, מנחת סדנאות "החוויה שבהרזיה" ומנטורית לקידום אורח חיים בריא בחברות ובארגונים מעל 20 שנה. עובדת בגישת הפסיכולוגיה הקוגניטיבית CBT, לאור נסיוני העשיר פיתחתי את שיטת "החוויה שבהרזיה" – שיטה ייחודית ומוכחת ליצירת מהפך חשיבתי, התנהגותי ותוצאתי המוביל לתוצאות חיוביות לאורך זמן וכדרך חיים.