"תעזור לי לשכנע אותה"

בחורה עם מחשב נייד

הוא מתקשר, מציג את עצמו, מספר בכמה מילים עליו ועליה ומבקש בגילוי לב את עצתי, "אולי תוכל לעזור". אני מזמין אותו לפרט, והוא מספר שהוא מאוד רוצה לשלוח אותה אליי לעיסוי ארוטי, אבל היא קשה לשכנוע. הוא מוסיף ומספר שבהזדמנות מסוימת בעבר הוא דאג לה כבר לפינוק בעל אופי מיני כאשר שלח אליה איש שרות כלשהו וביקש ממנו לפתות אותה. לדבריו, היא שיתפה פעולה, היה קטע מוצלח מאוד והיא נהנתה. אבל הבעיה היא כאמור להצליח "לשכנע אותה" וכאן הוא מבקש את עזרתי.
אני מקבל פניות כאלה על בסיס שבועי לפחות – גבר שרוצה להפתיע את זוגתו – ואני תמיד מסרב בנימוס ומסביר את המובן מאליו (לי לפחות) שעיסוי אירוטי אינו טיפול שראוי להפתיע איתו. זה אולי מצטייר טוב בפנטזיה, והאמת – זה יכול גם לעבוד במציאות, אבל המציאות שלי היא שאני לא מעניק ללקוחה טיפול הכולל מגע באיברים האינטימיים מבלי שהיא הבינה לפני תחילת הטיפול מה הוא כולל והביעה את רצונה ואת הסכמתה לכך. אני מרשה לעצמי לנחש שרוב הנשים שקוראות כעת את הפוסט מהנהנות בהסכמה איתי ובאותה נשימה אני סקרן כמה מן הקוראות גם מגלגלות בראש את המחשבה: "המממממ, עיסוי ארוטי בהפתעה, או אפילו בהסוואה של משהו תמים… דווקא נשמע טוב… ".
כאמור, נשמע טוב בפנטזיה, אבל הדרך למימוש עוברת במסלול מסוכן ומסכן. לבעל (המקסים יש לומר) שפנה אליי לקבלת עצה הסברתי שאם הוא רוצה להפתיע אותה בעיסוי ארוטי מבלי שהיא מצפה לכך הוא כנראה צריך לחפש מטפל אחר או מישהו לא מקצועי שיסכים לזרום עם הרעיון. כמקצוען, אני לא רואה איך אפשר להוציא את זה לפועל בלי לעבור על כללי האתיקה הבסיסיים ביותר שלקחתי על עצמי. לטפל רק במי שמעוניינת במגע אינטימי ממני, ולא לתת לדברים להתרחש מעצמם בלהט הרגע מבלי שהובעה הסכמה מראש בצורה ברורה ומודעת.
"אז איך לשכנע אותה בכל זאת?"
אני עונה לו: פשוט שלח לה את הלינק והזמן אותה להיכנס לאתר שלי ולקרוא בו. הדברים מוסברים בצורה מאוד ברורה ומכבדת, יש שם את כל המידע, יש שם אפילו סרטון הדגמה קצר שנותן מושג כללי על הסיטואציה, והרבה נשים פנו אליי לאחר שביקרו באתר, משמע – האתר ידידותי לנשים. תן לה להציץ, אולי היא תידלק על זה, במיוחד אם אתה מספר שהיא כבר זרמה עם הרפתקה כלשהי בה מעורב אדם זר. ואם יהיו לה שאלות או חששות לאחר שקראה וצפתה, היא מוזמנת לשוחח איתי ישירות.
אנחנו מסיימים את השיחה. אני מרגיש שהוא קצת מאוכזב. הוא ציפה לרעיון מעשי שיעזור לו לדלג מעל החסמים שלה ולא הצלחתי לתת לו כזה. לא שיתפתי איתו פעולה ברמה של "לרקום תוכנית פעולה" יצירתית. אני מצדי שלם לגמרי עם ההיצמדות לכללים שקבעתי. ועדיין, המחשבה הזו ברקע: סיכוי גבוה שהיא תהנה מאוד. שתהיה לה חוויה ממש מענגת ומיוחדת. האם יש משהו שבכל זאת הייתי יכול לעשות מעבר ל"תן לה להכנס לאתר שלי ולקרוא", מבלי להפר את מחויבותי להיות גלוי ומכבד ומבלי להסתכן וחלילה לפגוע בה?

כתמיד, מזמין אתכן להגיב בפרטי: 058-4472766
ומזכיר את כתובת האתר שלי ובו כל המידע על העיסוי הארוטי: or-gasmic.com
והפעם באופן מיוחד – אשמח לתגובות, הערות והארות
שלכן, רוני

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766