תעודת אחריות לזוגיות מאושרת לכל החיים

לקבל את הכלים לפני שמקלקלים

כולנו חולמים להיות הזוג קשישים שהולכים יד ביד, אלו שמתקשרים דרך העיניים, שהם העולם אחד של השנייה.

1

(תמונה : מ PIXABAY)

בעידן שלנו גם אם בבית ההורים הזוגיות היית טובה, זה ממש לא אומר שנדע לקחת מהם את המודל. ישנה שינוי ענקי בין הדורות והתפיסה של מערכות יחסים, צפייה לשוויון בין גברים ונשים בעבודה, בחלוקת תפקידים בבית ובשכר. מה ששינה את פני מערכות היחסים בין הורינו, אלינו ואל ילדינו(שלוש דורות שונים בתפיסת הזוגית).

הוא הציע נישואים ההתרגשות בעיצומה, זיקוקי דינור.

היא אמרה לו כן !!!

ההורים נכנסים לתמונה, כל אחד מתרבות, מעמד וסטטוס שונה. ככה מתחילים החיים הזוגיים, משם ההכנות וההתכווננות לחתונה יש גם כעסים, מריבות ואכזבות. אסימונים ראשונים מתחילים לרדת, כולנו רוצים שזה יהיה היום הגדול, בכל זאת נכנסים באמונה של פעם בחיים.

נגמרת החגיגה של היום הגדול, ומה עכשיו?

0

(תמונה : מ PIXABAY)

איפה גרים? אצל ההורים ? מה עם פרטיות, ניהול זוגיות? לקיחת אחריות. הסדקים, הפערים והריבים מגיעים לעוצמות חדשות, ישנה תחושת מחנק, זה כבר לא ממש נוצץ וזוהר. לא דומה למה שחלמנו, האביר עם הסוס הלבן, כבר לא כל כך אביר,  ישנם כעסים, והם לא יודעים לנהל אותם.

בישראל כ 26% מתגרשים (לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה), נתון פסיכי לכל הדעות, רבע מהמתחתנים מתגרשים. ניתן לצמצם את האחוזים הללו ובהרבה על ידיי הכוונה והכנה נכונה

כשהם מגיעים לטיפול זוגי זה אחרי שהם פצועים, מדממים, בחוסר אמון ותקשורת .

האהוב שלך הפך לאויב , איך ?

פשוט אין את הכלים, הידע וההדרכה . לצערי גם בבית ספר לא מלמדים אותנו מהם יחסים, הקשבה, תקשורת, ניהול כעסים, ניהול כלכלי, איך רבים?

15

(תמונה : מ PIXABAY)

זוגות שמבינים את הערך הזוגי, הם בוחרים לנהל ולא להתנהל ביחסים שלהם, מוכנים להשקיע, בן הזוג הוא החבר הכי טוב, אפשר לדבר איתו על הכל, מבינים שאין קיצורי דרך ונכנסים לתוכנית תעודת אחריות לזוגיות מאושרת לכל החיים, שבה מקבלים את כל הכלים והליווי להתמודד עם נישואים, זוגיות, מיניות, כלכלת המשפחה וילדים.

בתוכנית בסך הכל בת חמישה מפגשים – להקניית יסודות היחסים, אח"כ כל שלושה חודשים מפגש של שעה וחצי לליווי והדרכה של האתגרים שמזמנים לנו החיים.

זוגות שעברו את התוכנית הזאת ידעו לנהל מריבות וקונפליקטים, מהי הקשבה ותקשורת זוגית, לדבר עם רגשות, ללא האשמות. ידעו לכבד אחד את השנייה ואת הדעות השונות, להתנהל ללא אגו, לחלק זמנים שבתוכם זמן זוגי כערך עליון, לשמור על אינטימיות לאורך כל היום גם כשהם רחוקים,

החלום שלי להעלות את המודעות הציבורית,

להגיע לזוגות שאיכפת להם, שמבינים את הערך, שבוחרים להכנס למסע הזוגי עם ארגז כלים לפני שמקלקלים את הקשר.

ארגז כלים שייתן להם תעודת אחריות לכל החיים.

אם אתם מכירים תוכנית רדיו, טלויזיה (אופירה אסייג ואייל ברקוביץ) , כתבה בעיתון שירצו לעזור לי לעלות את המודעות הציבורית אשמח לשיתופים תודה מראש.

שיהיה במזל טוב ובהצלחה.

18

(תמונה : מ PIXABAY)

מרכז מדברים יחסים – דניאלה דבח כהן

יעוץ משפחתי, זוגי, אישי ומיני הרצאות וסדנאות .

050-9613040

צרו איתי קשר ובואו לבקר ב אינסטגם  וגם פייסבוק

מצרפת לכם כרטיס ביקור שלי   וקישור ישירות אליי וואטאפ

דניאלה דבח, מרכז מדברים יחסים
מרכז מדברים יחסים - יעוץ זוגי, משפחתי, אישי ומיני . הרצאות וסדנאות דניאלה דבח כהן 050-9613040 ראשון לציון