תעודה בינלאומית של עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

תעודה בינלאומית של  עיצוב גרפי

תעודה בינלאומית של  עיצוב גרפי אין מקום שאליו נפנה שלא ניתקל בגרפיקה. צריך לדעת איך יוצרים גרפיקה ועל מה לחשוב כשיוצרים אותה. מכללות ובתי ספר רביםיכולים להעביר קורסים לגרפיקה; השאלה היא באיזו רמה. גרפיקה היא תרגום וויזואלי דו מימדי של רעיון או מסר באמצעות אמצעים חזותיים כגון: ספר, עיתון, נייר מכתבים, לוגו וכו'.
היום בעידן המודרני, אין עיצוב שלא מתבצע באתעות תוכנות גרפיקה, אך לפני ביצוע העיצוב בתוכנות הגרפיות, צריך המעצב הגרפי לחשוב על העיצוב ולתכנן, לייצר רעיון לעיצוב ולהחליט כיצד להביע מסר דרכו. חשיבה מעין זו נקראת "חשיבה גרפית". למרות שלא כל מוסד לימודים מלמד אותה, ללא חשיבה גרפית א אפשר להיות מעצב מן השורה הראשונה.

תעודה בינלאומית של  עיצוב גרפי לימוד התוכנות + פיתוח חשבה גרפית.

קורס הגרפיקה צריך להיות שילוב בין שניהם. בקורס שכזה תלמדו שחשוב לקבוע פגישות עם הלקוחות למען תיאום ציפיות ובכדי להבין מה בדיוק על העיצוב להביע ואיזה מסר תצטרכו להעביר. אם לדוגמא הלקוחה שלכם עובדת כמשווקת תוכנות ומעוניינת בכרטיס ביקור, בפגישה שכזו היא תוכל להבהיר לכם מה צריך הכרטיס שלה לשדרלדוגמא: בחירת צבע שיעביר מקצועיות, תחכום, חוזק ויוקרה. כדאי להציע ללקוח כמה סקיצות מהן הוא יוכל לבחור. לאחר הבחירה, אתם תעבדו על הסקיצה שאושרה על ידי הלקוחה ועל הכיוון העיצובי שלה. תוכלו גם לבחור באיזו תוכנה ליצור את כרטיס הביקור. כיום בקורס גרפיקה נלמדות התוכנות הגרפיות המובילות. תוכלו לבצע את הפרוייקט או בפוטושופ או באילוסטרייטור, אך מומלץ לבצע זאת בתוכנת האילוסטרייטור.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

תעודה בינלאומית של  עיצוב גרפי קצת על אילוסטרייטור

תעודה בינלאומית של  עיצוב גרפי תוכנה זו היא תוכנה וקטורית ולכן כרטיס הביקור יצא חד ונקי בהדפסה גם אם שיניתם לו גודל מספר פעמים. כמובן שגם תעבדו עם תוכנת פוטשוופ המדהימה. אם הלקוחה נתנה לכם תמונות לעבוד איתן, את התמונות תפתחו בפוטושופ ותבדקו אם ומה צריך לתקן בהן. תוכלו לבדוק אלמנט מעניין כלשהו ולשלב אותו בתמונה או לעבוד עם שלל אפקטים על התמונה.
היום בעידן המודני לימודים אחד על אחד הם לימודים מקובלים יש להם יתרונות רבים, יתרונות שכדאי לכם לקחת בחשבון.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/