תנסי, מקסימום תצליחי

מלאך קטן גילה לי את רזי ההצלחה לירידה במשקל ושמירה על אורח חיים בריא

עד גיל 22 הייתי ילדה שמנמנה (לא שמנה אבל גם לא רזה). היו תקופות שרציתי לרדת במשקל אבל לא הצלחתי.  ניסיתי דיאטות והתמדתי בספורט והמשקל פשוט לא ירד. בגיל 22 הגיע מלאך שסיפר לי את כל הסודות לירידה במשקל אבל אני סירבתי להקשיב, חשבתי שאני יודעת יותר טוב (אחרי כל הכישלונות, כן?). אותו מלאך היה עקשן ולא ויתר, התעקש עד שאעשה כדבריו.

כושר השכנוע עבד עליי והתחלתי להקשיב לו. הוא בנה לי תכנית לירידה במשקל ואני עקבתי אחרי ההוראות למרות שהטלתי ספק בדבריו. אחרי חודש להפתעתי התחלתי לראות תוצאות. היה לי קשה להאמין אבל המשכתי לפי התוכנית ואחרי שנה שלמה התוצאות היו שהוספתי מסת שריר חדשה וירדתי 12 ק"ג.

התהליך לא היה קל אבל הבנתי שזה אפשרי. כל תפיסת החיים שלי השתנתה והבנתי באמת איך ומה צריך לעשות כדי לרדת במשקל בלי דיאטות או שינויים קיצוניים. הייתי מאושרת. בגלל שבהתחלה הייתי חסרת אמונה לדבר הזה, רציתי להעביר את הידע לעוד בנות שלא מצליחות להגיע לתוצאות שעליהן הן חולמות.

זה הוביל אותי ללמוד קורס למאמני כושר בוינגייט ואחרי שנה של ניסיון כמאמנת כושר הבנתי שכדי לעזור ליותר בנות אני צריכה למצוא פלטפורמה שתחשוף אותי להמונים. באותה תקופה, הייתי בחופשת סמסטר מתואר שני והרגשתי שמשהו חסר. הייתי חוזרת הביתה ומשתעממת. העבודה שלי לא מילאה לי את הנפש.

כדי לא להשתעמם התחלתי לחקור וללמוד באינטרנט על תחומי עשייה נוספים. משם עלה לי הרעיון לפתוח ערוץ יוטיוב ובלוג של אורח חיים בריא.
העזרה לאנשים אחרים מובילה אותי ישירות לצמיחה האישית שלי, אני כל הזמן לומדת תחומים חדשים ומתרגשת מהעשייה החדשה שלי.

Imbar make squat

צילום: אלבום פרטי

ברור שבהתחלה היה לי את הפחד לצאת מהתלם הרגיל של עבודה בטוחה, אבל ככל שאני מאמינה בעצמי ומתנסה בהצלחות קטנות לאורך הדרך, ככה אני יודעת שאני בכיוון הנכון. אני עושה הכל כדי להצליח. לומדת, מקשיבה, קוראת, עורכת, מצלמת, נכשלת פה ושם, מתנסה, כותבת, מתמידה ומצליחה.

היום אני חיה ונושמת את הבלוג והערוץ שלי. ובזכות ההצלחה שלי ביוטיוב, אני גם מעבירה את הידע שלי לאחרים ועוזרת לפתוח ערוצי יוטיוב ומלמדת את כל מה שצריך על הפלטפורמה הנפלאה הזו.

מוזמנות להציץ בערוץ היוטיוב שלי-
https://www.youtube.com/channel/UCG0Arl8obHwF6bSRMvLtH3Q

נ.ב.- בעלי, ערן זה המלאך שלי.

אמבר זלטמן
נשואה לערן. מאמנת כושר, בעלת בלוג וערוץ יוטיוב של אורח חיים בריא בשם- אמבר זלטמן. אני חיה ונושמת אורח חיים בריא. בנוסף, אני עוזרת לעסקים לפתוח ערוץ יוטיוב וללמוד את כל מה שצריך על הפלטפורמה הזו.