תמציות צמחים מנטה קליניק להתמודדות עם מחלות החורף

בחורה עם מחשב נייד

מותג תוספי התזונה "מנטה קליניק" מציג סדרת תכשירים מיוחדת להתמודדות עם מחלות החורף, המבוססת על תמציות צמחי מרפא

הטמפרטורות ירדו במעט וכבר קופות החולים עמוסות לעייפה, זה עם דלקת גרון, ההוא עם הצטננות או בפתחה של שפעת. עומס חולים, צעקות והמולה רבה.

כדאי להקדים תרופה למכה, לחזק את המערכת החיסונית כך שהיא לא תיכנע לכל וירוס או חיידק.

רפואת הצמחים נחשבת לרפואה העתיקה בעולם. עדויות רבות של תרבויות מרחבי העולם, ומתקופות שונות לאורך ההיסטוריה, מתארות את סגולות צמחי המרפא, בהן עדויות מסין, מהודו, ממצרים, מיוון, מרומא ועוד. כמו כן בכתביו של הרמב"ם מהמאה ה-12 מצוין מגוון רב של צמחים המסייעים לבעיות רפואיות שונות. יותר ויותר חברות תרופות בוחנות כיום את צמחי המרפא ועורכות מחקרים כדי להבין את מנגנוני הפעולה של הצמחים ולהשתמש בהם בייצור תרופות חדשות.

לוטוס פלוס

ייחודם של צמחי המרפא, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך, הוא בהשפעתם המאזנת על גוף האדם. הצמחים תומכים במערכות הגוף ומעודדים אותן להשתתף באופן פעיל בתהליך הריפוי הטבעי שלו.

מותג תוספי התזונה "מנטה קליניק" מציע לקראת החורף סדרת תכשירים המכילה שילובים מיוחדים של תמציות צמחים המוכרים ברפואה הטבעית בסגולותיהם לחיזוק המערכת החיסונית ובהתמודדות עם מחלות החורף.

סדרת מנטה קליניק לחורף

סדרת המוצרים כוללת:

סון איט SUN-IT: מכיל שילוב ייחודי של תמציות צמחים בעלי השפעה לחיזוק המערכת החיסונית. בין המרכיבים בתכשיר: סמבוק שחור, אכיניציאה, פקעות ורדים, פרופוליס, אסטרגלוס, סרפד, אספסת ועוד.

לוטוס פלוס  LOTUS PLUS: מכיל שילוב של צמחים התורמים לתפקוד תקין של מערכת הנשימה. במרכיבי הפורמולה סוגי צמחים אנטי מיקרוביאליים, נוגדי דלקת, נוגדי אלרגיה ומפחיתי גודש, המסייעים לייבוש הנזלת כתוצאה מהצטננות ומאלרגיה, ולחיזוק המערכת החיסונית. בין הצמחים בפורמולה: יופרזיה, פרחי סמבוק, אכיניציאה, לוטוס, מור, קלנדולה, לחך איזמלני, חוטמית רפואית ועוד.

שול איט  SHOL-IT: מכיל שילוב של תמציות צמחים בעלי השפעה מכייחת ומכווצת, המסייעות להקלה בשיעול ולהמרצת מערכת החיסון. בין הצמחים בפורמולה: קורנית, מרווה רפואית, פרחי בוצין, טללית עגולת עלים, לחך איזמלני, טיון השמש ופקעות וורדים.

עם ניצני התחלה של דלקת גרון ניסיתי את הלוטוס פלוס. 

לא יכולתי לנשום מרוב כאב, לקחתי כפית של הלוטוס פלוס וכבר הרגשתי הקלה. ממש הצטערתי שלא התחלתי עם הלוטוס פלוס כחיזוק למערכת החיסונית, לפני שהחיידק תפס לו מקום יפה בגרון שלי. אבל כפית מהלוטוס פלוס עזרה לי להצליח להעביר את הלילה בשינה.

 התכשירים כשרים בהשגחת בד"צ העדה החרדית.

מחירים לצרכן: סון-איט: 98 ש"ח (סירופ – 500 מ"ל), לוטוס פלוס –  77 ש"ח  (תמצית – 50 מ"ל), שול איט: 59 ₪ (סירופ – 200 מ"ל).

להשיג ברשתות הטבע והפארם, בתי טבע ובתי מרקחת מובחרים.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.
לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".