תל אביב מצעד הגאווה 2014 – מדריך אירועי הגאווה

חודש גאווה בתל אביב ומצעד גאווה 2014 – כל האירועים

בחורה עם מחשב נייד

חודש גאווה בתל אביב ומצעד גאווה 2014

עם סצנת ההומואים שמתחרה עם כל בירות ההומואים ברחבי העולם, חוף מדהים, מזג אוויר טוב, אוכל נהדר אטרקציות אחרות בארץ כמו ירושלים וים המלח, ישראל היא בהחלט מקום שצריכים לבדוק – כל התיירים שמגיעים לכאן לשבוע הגאווה כבר יודעים זאת. המשפחה הגאה תקבל את כולם בברכה!
שבוע הגאווה מתחיל ב 8 ביוני 2014 ויהיה מלא באירועים בכל ימות השבוע עד 14 ליוני, יום ראשון. מצעד הגאווה יתקיים ביום שישי- 13 ליוני 2014. במהלך שבוע הגאווה יתקיימו מגוון רחב של פעילויות ומסיבות, בחמישה מקומות ברחובות העיר: מסיבות בחוף הילטון; אירועים במרכז הגאים-גאות בגן מאיר, השקת פעילות לקידום עסקים גאים בדיזנגוף סנטר "גיי אקספו" בדיזנגוף סנטר, פסטיבל סרטיםTLVFEST שיערך בסינמטק, ובפעם הראשונה פעילות בתל אביב יפו שתשלב רכיבת אופניים ברחובות העיר ואירוע נוסף בכיכר קדומים.
על הבמה המרכזית של המופע יופיעו דנה אינטרנשיונל עם החידוש לשיר"ילדים זה שמחה",מיי פיינגולד עם הגרסה המחודשת לשיר "Sweet Harmony" שהוקלטה במסגרת חגיגות הגאווה. נינט טייב ואמנים אחרים. מנחת האירוע השנה – מורן אטיאס.

כנאמר, בנוסף למצעד הגאווה יתקיימו אירועים נוספים לכל אורך השבוע הצמוד לאירוע וגם בזה שלאחריו. רוב האירועים אינם מיועדים להומואים ולסביות בלבד, ובטח ובטח לא רק לתל אביביים. שימו לב שחלק גדול של אירועי הגאווה הינו בכניסה חופשית. כרטיסים למסיבות שהכניסה אליהם בתשלום ניתן לרכוש באינטרנט, באתרים כמו אטרף למשל.

גם רשת מועדוני כושר הולמס פלייס עשו מבצע מיוחד לרגל המצעד. תוכלו לקבל אפשרות להיכנס לאימונים במחיר מיוחד ללא צורך במנוי שנתי במועדון.

מצעד גאווה
האירוע השנתי יתחיל בשעה 10:00 בהפנינג גדול בפארק הגאה מאיר (גן מאיר), עם מוסיקה, מופעי דראג ונאומים.
המצעד יהיה מלא אנרגיות ובועט במיוחד, מוסיקה מרוממת קבוצות צועדות ומשתתפים וצופים רבים מספור.
יציאה מהגן – שם מתחיל המצעד כבר שנים רבות, תקח אותכם עד לחוף צ'ארלס קלור (מול מלון דויד אינטרקונטיננטל) – שבו תתקיים מסיבת החוף המפורסמת משעה 15:00 ועד שקיעה.

תכנית מצעד הגאווה
באינטרנט תוכלו למצוא המון מידע על שבוע גאווה ומידע על כל מה שחם וכיף בתל אביב, מקומות לבקר בהם, דברים לעשות, מבצעים מיוחדים ושווים בדיקה.
עם מעל ל 50 אירועים עבור הגאים/גאות לאורך שבוע גאווה, שלא לדבר על כל האטרקציות הרגילות שיש לעיר להציע, מועדוני וברים של תל אביב יהיו פתוחים לכל המבקרים עם מסיבות וליינים מיוחדים.
כמה סיבות למה כדאי לבוא למסיבות:
* אווירה מיוחדת במינה
* חופים לגאים/גאות המופלאים
* חיי לילה שלא נגמרים 24 שעה
* חנויות ושופינג מופלא
* האוכל פשוט טעים
* אין אזורים לגאים/גאות, כל העיר זו מסיבה אחת גדולה!
ירושלים, ים המלח רק 1-1.5 נסיעה מתל אביב
וזה רק קצה הקרחון ..

 

דנה שמעוני
ככל שאנחנו גדלים, מתבגרים ומתפתחים, החיים מציבים בפנינו אתגרים חדשים. המסע שלי בחיים האלה מגוון ומלא צבעים, וכל שלב, כל גל, כל שביל חדש מזמן לי שיעור, אותו אני רוצה לחלוק אתכם, הגולשים.