תלתלים מושלמים – מראה עוצמתי

בחורה עם מחשב נייד

תלתלים זה מיוחד, זה עוצמתי, זה שופע, זה סקסי ומלא סטייל. נכון, זה גם דורש יותר התעסקות עם השיער והתמודדות כמעט יומיומית על מנת להשתלט על כל העסק, אבל עם קצת הדרכה והכוונה השיער יכול להיות ממושמע ולהיראות מדהים.

ובכן, אם את מתולתלת את בודאי כבר יודעת שהשימוש במייבש שיער עלול להרוס את המראה הטבעי של התלתלים. בשביל לקבל את הטקסטורה הגלית הנכונה השיער צריך להיות בעל משקל מסוים, ולא פחות חשוב בעל נפח נכון. הדיפיוזר יכול להיות הפתרון שלך. באמצעות שימוש נכון בדיפיוזר תוכלי לייבש את השיער בעדינות מבלי להכביד על השיער בחום מוגזם וקיצוני שלא מייטיב עם השיער המתולתל.

אז מה הוא הדיפיוזר?
הדיפיוזר הוא בעצם החלק שמתלבש על מייבש השיער (מעין פיה) ומפזר את החום בצורה שווה ועדינה יותר, הוא מיועד בעיקר לשיער מתולתל וניתן ליצור איתו נפח.
הנה מדריך קצר ויעיל לייבוש נכון של שיער מתולתל בעזרת הדיפיוזר:

1.היפטרי מהמברשת שלך – כי שיער מתולתל לא אוהב שמסרקים אותו. ההברשה הורסת את הסלסול הטבעי של השיער. לאחר החפיפה ייבשי קלות את השיער בטפיחות (עדיף בטריקו מאשר במגבת) והשתמשי באצבעות הידיים כמסרק, העבירי את האצבעות בעדינות בשיער על מנת להיפטר מהקשרים, בדרך זו התלתלים ישמרו שווים וסגורים יותר בזמן הייבוש.

2.מוצרי העיצוב הם חברים טובים – ההמלצה שלי היא להשתמש במוס לפני הייבוש, אבל את יכולה להשתמש בכל מוצר שמועדף עלייך ושאת רגילה אליו בשלב הזה. השתמשי בנדיבות אבל לא יותר מדי. אנחנו רוצים להשיג מראה טבעי.

3.זה הזמן לפזר – היתרון הגדול של הדיפיוזר הוא המשטח הרחב שלו שמפיץ את האויר החם בצורה הרבה יותר עדינה. הורידי את הראש כלפי מטה וייבשי את השיער עם הדיפיוזר בתנועות עדינות של הכנסה ויציאה של הדיפיוזר ותוך "כיוצ'וץ" של השיער למשך כ 2 דק. אל תחששי לקרב את את המשטח לתוך קצוות השיער. הטי את הראש ימינה והמשיכי עם אותן תנועות, לאחר כדקה הטי את הראש לצד השני והמשיכי לייבש כדקה נוספת. החזירי את השיער למרכז, עדיין כלפי מטה, והמשיכי עד לייבוש מלא של השיער. בסיום, בעזרת אצבעות הידיים עסי את הקרקפת בעדינות. הרימי את הראש מעלה ועצבי את השיער לפי הכיוון שאת רגילה ורוצה.

4. סיימי עם שפריץ קטן – כעת כשהשיער יבש לגמרי השתמשי במעט ספריי לחות לשיער כדי לסיים עם מראה שיער חיוני המוזן בלחות ומלא ברק.

הגיע הזמן להתחבר למתולתלת הפנימית שבך !

לכל שאלה או יעוץ נוסף, אנחנו כאן

מספרת שי גדון

שנקין 61 תל אביב

03-6855467 / 053-7140964

https://www.facebook.com/shayshenkin/

WhatsApp Image 2018-12-20 at 19.40.38 WhatsApp Image 2018-12-20 at 19.40.51

 

 

 

מספרת שי גדון
אימפרייה לעיצוב שיער במסווה של מספרת בוטיק שכונתית ואינטימית. תנו לנו יד חופשית, השמיים הם הגבול.