תלמידה בהפרעה

שש בבוקר, יום שישי, קייץ, קולות כלים מהמטבח העירו אותי,עייפה מהמסיבה עוברת על רשימת ימי ההולדת ומברכת, בזמן שמרי פופינס חוללה אצלי שינוי במטבח, האורחת הלא ידועה שחגגה באותו יום את יום הולדתה שינתה את מהלך חיי,

בוקר יום שישי, צלצול הפעמון פותח את הבוקר עם לקוחות והם זורמות אחת אחרי השנייה,

עונת הנקטרינות והג'לביות היא העונה החמה בסטודיו הטורקיזי שלי, "מרי פופינס"  רינה לזר בשמה הלא מסחרי, למעלה, הופכת את הבית ואני רצה בין קומה מינוס 1 לקומה ראשונה, הקולות נשמעים מן המטבח, "אני זורקת לך גם את זה ואל תשכחי להשתמש בזה" היא כבר ארוזה לדרך חזרה, המטרייה מוכנה והתיק האדום מלא בבגדים במקום אביזרים, במטבח יש סירים על הכיריים, הבית מריח כולו כמו סלט כרוב טבול בחומץ אבל למי אכפת כשהכול מבריק ונוצץ?

גלביות של גבירה עיצובים

היא מגיעה ומתחילה סדר בבלגן שבחנות, אני מאפשרת ואז נגשת אלי הלקוחה היפה שמודדת  את הגלביות ושואלת אותי "מי זאת גבירה"

אני מושיטה את היד "נעים לי מאד שמי גבירה" והיא עונה "אני קרין".

 "קרין שור?" אני שואלת וכמעט מתעלפת,

מרי מחזיקה אותי אני פולטת צרחה וחיבוק מהנשמה. "יש לך היום יומולדת נכון? אני לא מפספסת?"

"איזה אושר גדול, איזה כבוד, את נהדרת, אני מעריצה וגם עוקבת", מרי מבינה שעליה לתפוס פיקוד עם שאר הלקוחות ואני מתמסרת לאישה הנדירה שעומדת מולי.

לא עוברת חצי שעה והשקית עם הכבודה כבר מוכנה ולאחר חקירה מלאה ווידוי גדול על האהבה היא אומרת לי בצורה נעימה והחלטית " את צריכה להצטרף לדיגיטליות בעסקים" ונעלמת.

חצי שנה אחרי אני כבר בוגרת בית הספר של סלונה ואלטמן, מרגישה בנוח על הכורסאות האדומות.

חברה דיגיטלית ממושמעת בקבוצה וכל הזמן בלמידה. את הקורס הראשון פספסתי וחיכיתי כבר להרשמה לשני.

שיעור ראשון, אני מגיעה ממדידה ומקדימה, החדר מוכר יש לי את המושב הקבוע שלי, ואני בחברה טובה עם שירי ושרית מצד אחד ואנג'י מצד שני.

יש התרגשות של התחלה ואתגר, של דרך וחברויות חדשות וזה קורה בשניות. כולנו מוצאות את עצמנו בשיחות מעוררות עם הקולגות לספסל הלימודים בתקופה הקרובה. מתחילות.

אולם מקאן דיגיטליות בעסקים

השיעור הראשון:

צפריר בשן הוא אהבה והספר שלו הוא השראה,  הוא מפלרטט עם המילים בדרך ששייכת רק לו. שומעת אותו כבר פעם שנייה ועדיין יש לי מלא ללמוד ממנו חוק שלושת הממים, אסטרטגיית תוכן, תפוקה שולית פוחתת ועוד מושגים שחלקם כבר הפנמתי אבל מכל מלמדיי השכלתי זו דרך חיים ואני על זה.

צפריר בשן מחזור שני דיגיטליות בעסקים

וכשקרין מלכת הבמה עולה אני מה זה מבסוטה ממנה, אוהבת לשמוע וללמוד ממנה, אבל כאופנאית גם מתה על הלוק שלה והשילובים היא מלכת הבמה, נותנת לנו שיעורי בית, "תכתבו למה באתם" ואני עונה לה כאן כבל עם ועדה: בזכותך אני כאן.  את באת, בחנת, ראית והמלצת לי להצטרף לקבוצה. את ידעת שיש לי עוד הרבה מה ללמוד ושכמו שאומרים בשפה של היועצים העסקים "יש כאן מלא כסף על הרצפה", אז באתי לכאן כדי לפרוץ את המחסום, לעבוד קשה ולאסוף את הכסף מהרצפה.

26793414_10214242322148583_556472908_n

שחררתי את הצורך להיות כל הזמן בין כותלי העסק, מבינה שיש לצאת מכלוב הזהב ולהתפתח ללמוד ולהעשיר את הידע, אצלנו בתורת הקבלה אומרים שאם הדרך בה את הולכת לא מביאה אותך למקום הרצוי עליך לשנות את הדרך, קבלה זה טוב אבל לוקח זמן להפנים ולהרשות לעצמך לשחרר ולבחור בקאטר הנכון בארגז כלי העבודה  שאיתו אני יוצרת ופשוט לחתוך את הסורגים ולצאת את העולם הגדול ולקבל את האור.

לפרוץ את הסורג אל האור

הולכת לבשל מרק,בהמלצת המורים נתקעת, תעצרי קחי הפסקה, תסרגי, תבשלי תעשי יוגה ואז תחזרי. הפנמתי.

טוב, לא באמת אבל כן נתקעתי לרגע כי היה לי קשה להודות בזה, טוב אז הנה הווידוי אני המשווקת והיועצת מספר אחת של עולם שלם ויש לי עדויות וסיפורי הצלחה ואפילו בלוג חדש על "תופרת החלומות", נשבעת לכם יש לי ממש מועדון שמגשים חלומות, אבל כשזה מגיע אליי קשה לי, אפילו אורלי הנומרולוגית הצמודה שלי אורלי  אישרה שזה פגם גנטי אצלי,  יש לי גדוד של יועצות ומנטורית ומאמנת וחוץ מגנטיקה אנל'א  לא יודעת על מה זה יושב, בעצם כן, זו כנראה ההפרעה הידידותית שלי שמקשה עלי להתפקד ולהתמקד אני בוסית לא משהו לעצמי מסתבר.

שיעורי בית קרין לוחצת,

אז הנה יש לי, ילדתי וידוי בבלוג,  למרות שבאופן הכי טבעי שלי כבר יש לי שניים בקנה אולם הם מפרגנים לעסקים אחרים מהסיור לירושלים שארגנו לנו טל מרום ומורן מישל האהובות , אבל זה כבר למחר יש למה לצפות.

אז יש לנו דרך ארוכה לעשות אחיות יקרות והרבה מאד עבודה, בהצלחה.

גבירה ולקוביץ, מעצבת אופנה ובעלת "מועדון ארוחת הבוקר, תעבירו את זה הלאה"

https://www.etsy.com/il-en/shop/gvirasfashion

http://www.gvira.co.il/

https://www.facebook.com/groups/gvira.breakfastclubpassiton/