תכשירים לריפוי פצעים על בסיס דבש

לדבש פעילות מחטאת והוא יעיל לריפוי דלקות ופצעים, בשל יכולתו למנוע זיהומים. להלן שני תכשירים המבוססים על דבש רפואי Revamil, המיוצר בגידול מבוקר בתנאי מעבדה ממגוון פרחים שונים.

דבש מסתבר הוא לא רק מאכל מתוק וטעים. הוא גם ידוע כבעל סגולות מיוחדות לריפוי. לדבש פעילות מחטאת והוא יעיל לריפוי דלקות ופצעים, בשל יכולתו למנוע זיהומים.

מטיילים קטן

 משחת ג'ל עם דבש

שני התכשירים מבוססים על דבש רפואי Revamil, המיוצר בגידול מבוקר בתנאי מעבדה ממגוון פרחים שונים:

1. חבישת דבש

2. משחת ג'ל עם דבש

מטיילים חבישה

חבישת דבש

מדובר על דבש בעל פעילות אנזימטית מתמשכת, המהווה את הרכיב הפעיל בטיפול בפצעים, ומבטיח השמדה מהירה של החיידקים הגורמים לזיהום הפצעים. רמת ה-ph הנמוכה של הדבש תורמת ליצירת סביבת פצע המעודדת ריפוי.

מנגנון הפעולה של התכשירים זהה: אם הפצע מזוהם או מודלק, הדבש מטפל בזיהום. אם הפצע פתוח ולא מזוהם, הדבש יוצר שכבת הגנה שתמנע את הזיהום ומעודד שגשוג התאים הבריאים לסגירת הפצע.

חבישת הדבש: הינה תחבושת ספוגה בדבש, המתאפיינת באפקט אנטי-בקטריאלי חזק. החבישה מזרזת את תהליך התחדשות הרקמות, מנטרלת את ריח הפצע, הגיינית ונוחה לשימוש, ללא רעילות וללא תגובות אלרגיות.היא מגיעה בגדלים שונים וניתן לגזור אותה בהתאם לגודל הפצע.

ג'ל עם דבש: מכיל דבש נוזלי ויוצר סביבת פצע לחה, שאינה מייבשת את הפצע, בעלת השפעה נוגדת דלקת, המפחיתה את האדמומיות ומרגיעה את הפצע. הג'ל קל לשימוש, אינו נדבק לפצע ומנטרל את ריח הפצע. מתאים לפצעים עמוקים או פצעים מזוהמים.

תכשירי הדבש מיועדים לטיפול בכל סוגי הפצעים: חתכים, שריטות, כוויות עד דרגה שנייה ועוד, והם מוצר עזרה ראשונה המומלץ בכל בית.

מטיילים - דבש

דבש (להמחשה בלבד)

המוצרים מתאימים לשימוש למבוגרים ולילדים כאחד (במקרים כגון: פציעות בבית, פציעות ספורט, חבלות, נפילות וכדומה). בנוסף, משמש הג'ל כטיפול אנטי בקטריאלי בפצעים מורכבים: פצעי סכרת, פצעי לחץ, פצעים ניתוחיים ועוד. במקרים אלו רצוי להתייעץ עם גורם רפואי להתאמת הטיפול.

סדרת מוצרי Revamil®  מבוססים על דבש טהור המופק בחממות. הם כוללים דבש משולב בקולגן ומיועדים לריפוי פצעים וכוויות לשימוש ביתי, תוך השמדת החיידקים באופן מתמשך. לדבש אפקט אנטי בקטריאלי המושג ע"י רמת אנזים H2O2 (גלוקוז אוקסידאז) קבועה וגבוהה, ושחרור הדרגתי של מימן פרואוקסיד.

מטיילים משחה 2

חברת  CWT הינה המשווקת הבלעדית של סדרת מוצרי Revamil® והמוצרים זמינים בכל קופות החולים.

מחיר: 39-60 שקלים

איפה: להשיג בכל רשתות הפארם ללא מרשם רופא בארץ, או דרך שירות לקוחות בטלפון: 08-9287778

אתרhttp://www.cwt.org.il/

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.