תכשיטים יפים לגבר

תמונה של תכשיטים יפים לגבר

■ תכשיטי גברים הפכו להיות נפוצים בשנים האחרונות, אך רבים עדיין לא מכירים את האפשרויות שקיימות ■

כותבת בר כהן

במאמר זה אנו נספר לכם על מספר תכשיטים יפים לגבר אשר הפכו בשנים האחרונות לנפוצים יותר ויותר.

◄ צמידים יפים לגבר

צמידים לגבר הם אחד התכשיטים היותר נפוצים ויפים כיום בענף המתנות לגברים. הצמידים משדרגים באופן עדין את ההופעה. אם זה לערב ואם זה ליום יום. הם מגיעים מחומרי גלם שונים ומגוונים. בגזרת הצמידים הזולים ניתן לראות צמידי עור, צמידי פלדה, צמידי כתר, צמידי חרוזים מחרסינה וצמידי חרוזים מעץ. בגזרת הצמידים היוקרתיים ניתן לראות את הגורמט המזוהה עם מתכת הזהב, צמידי פלדת אל חלד וצמידים מכסף. מה שיפה בתכשיטי הצמידים שיש להם מגוון סגנונות ואין סוף אפשרויות והם ללא ספק נכללים בתוך קטגורית תכשיטים מיוחדים לגבר.
תמונה של תכשיטים יפים לגבר

◄ שרשראות מיוחדות לגברים

שרשראות לגבר הן פריט מיוחד במינו. לא כל גבר עונד שרשרת ובעבר אם היו עונדים, לרוב היא הייתה מתחבאת מתחת לחולצה והייתה נקנית כתכשיט סנטימנטלי לכבוד הבר מצווה. כיום בגזרת השרשראות לגברים ניתן למצוא מגוון תליונים מיוחדים מכסף וזהב אשר משתלבים נהדר עם שרשראות כסף או זהב, אך לא רק, גם חומר הגלם עור נכנס כאן לתפקיד ואין כמו שרשרת יפיפיה עשויה חוט עור אשר עליו ניצב תליון עם נוכחות אשר הופך את המראה לגברי במיוחד.

◄ והדובדבן שבקצת 🙂 שעונים לגבר

הפריט שהכי מזוהה עם גברים בכל זמן ובכל מקום הוא השעון. שעון הוא אחד הפריטים היותר גבריים שיש. כיום גברים מחזיקים מספר שעונים אשר מתאימים לחלקים שונים ביום. יש שעוני ספורט מסיליקון צבעוני, שעונים גבריים שחורים ליום עבודה ושעוני היוקרה מפלדת אל חלד אשר מיועדים לערב. בכל מקרה שעון הוא ללא ספק התכשיט הכי יפה לגבר.