תכנון משרדים – את מי זה אמור לשרת?

בחורה עם מחשב נייד

מיהם שלושת הצדדים אשר ייהנו מבחירה במעצבת פנים לתכנון המשרד?

כאשר מתכננים משרד, אין חובה להיעזר במעצבת פנים. ניתן להסתפק במפרט המוצע על ידי הקבלן ולעצב לבד את פנים המשרד כראות עיניכם. עם זאת, תכנון ועיצוב משרדים על ידי איש מקצוע מנוסה ובעל המלצות, יכול לשרת 3 מטרות משמעותיות.

עיצוב ותכנון משרדים על ידי מעצבת פנים

תכנון משרדים וגם עיצובם, אמור לשרת שלושה צדדים: העובדים, הלקוחות ובעלי המשרד. כאשר העיצוב הוא מדויק ומתאים לאופי המשרד ולמסר שרוצים להעביר כלפי חוץ, גם בעלי המשרד יראו מכך רווח, אשר יבוא לידי ביטוי בשביעות הרצון של הצוות ושל הלקוחות.

המשמעות היא יצירת תדמית מקצועית ומצליחה, שתשפיע לטובה על כל מי שייכנס למשרד ותשאיר עליו רושם חיובי. אם מדובר בלקוחות קיימים, הרי שהעיצוב והתכנון המוקפדים יסייעו לשמר אותם במעגל הלקוחות הקיימים של המשרד, ואם מדובר באנשים חדשים או קולגות מתחום העיסוק, תכנון המשרד ועיצובו יכולים להוביל לפיתוח קשרים חדשים אשר יועילו לעסק.

מבחינת צוות העובדים, תכנון נכון של החלוקה הפנימית, עמדות העבודה האישיות, התאורה, הגוונים השולטים, והאווירה הנוצרת כתוצאה ישירה מן העיצוב, יכולים להגביר את המוטיבציה וליצור מעין גאוות יחידה בקרב העובדים, דבר אשר יפרה את עבודתם ואת מסירותם למשרד.

איך אפשר להשיג את שלושת המטרות?

כדי להשיג את שלושת המטרות, חשוב לבחור במעצבת פנים מקצועית, בעלת ניסיון ועם מוניטין מוכח בתחום. עיון בתיק העבודות וברשימת הלקוחות של המעצבת, יכולים לתת לכם מושג אודות ההצלחות הקודמות שלה וזוהי גם נקודת פתיחה טובה לבחינת סגנון העיצוב אשר ישרת בצורה הטובה ביותר את המשרד שלכם.

תכנון משרדים מדויק ומוצלח, אשר מותאם אישית ללקוח, יכול לקדם את המשרד ולהזניק אותו קדימה להשגת יעדים חדשים.