תירוצים

בחורה עם מחשב נייד

מלאת אופטימיות התחלתי באתגר 30 יום של מנת תנועה בסיסית  היומית היום. עבודה עם הרגלים חדשים דורשת ריכוז ודיוק ודרך להצלחה היא משמעת עצמית. לכן פתחתי לעצמי מסמך מעקב של ביצוע תנועת מינימום יומית.

המשחק שלי הוא כל יום לסיים עם 4 תרגילים בסיסיים ל 30 חזרות כשכל יום אני מוסיפה +1 חזרה. בסוף החודש אני מסיימת בעצם עם 60 חזרות, שזה לא כזה נורא ומאפשר לי להיכנס לשגרת תנועה.  בתנאים שלי אני לא יכולה לקרוא לזה אימון, אי אפשר לדבר כאן על עצימות, סבבים וכו' כי כל רגע איה הקטנה יכולה להתעורר ולדרוש את תשומת לב וציצי:)

אז היום התחלתי את זה…

בוקר התחיל קצת עקום,  איה ינקה רוב הלילה וקמתי די מפורקת, התארגנתי על קפה בשבילי וארוחת בוקר למקס, שלחתי אותו לבית ספר במחשבה ש "זהו, אני הולכת לישון איך שאיה נרדמת, לא משנה לי האתגר, אעשה אותו אחר כך… מתישהו… בחלקים…" , הרדמתי את איה, ואז… מקבלת הודעה מהמאמנת שלי: איפה אתן?

קולטת ששכחתי שהיום יום ראשון. ביום ראשון ושלישי יש לה קבוצה לאימון פונקציונלי לנשים שאפשר לבוא גם עם תינוק, שזה סופר קשה מנטלית להתאמן ככה, אבל, הייי, יוצא אימון נורמלי של שעה, עם התחלה, אמצע וסוף. אני מסתכלת על זה כהזדמנות שלא קוראת הרבה לאמהות לתינוקות בני 3 חודשים ומשתדלת לא לפספס.  הרגשתי סופר-לא-נעים מולה עד כדי שכבר לא הצלחתי להירדם, ואז ממש גררתי את עצמי לאתגר שלי. פרסתי שטיח התעמלות ממש כאן, בחדר שינה. שזה לעצמו כבר עבודה עם תירוצים- אחד התרוצים הכי חזקים שיש לי לגבי פעילות גופנית בבית זה "אין לי מקום לעשות את זה". לא ראיתי כמה זמן זה לקח לי, אבל ממש ממש מעט. אפילו חשבתי להוסיף לזה סבבים ולהפוך את זה לאימון.

אחרי שעשיתי את זה, התקשרתי למאמנת שהברזתי לה ודיווחתי על כל מה שעשיתי מלאת גאווה. פטפטנו קצת על תזונה ואיך שאיה התעוררה יצאנו לעשות קניות בעקבות השיחה וההשראה! אבל זה כבר נושא לפוסט נפרד…