תיק תק, תיק תק. שעון החול שלנו אוזל

מדיניות בת היענה עם עונת המלפפונים בשילוב הרצון של כולם לעבור הלאה משכיחים מתושבי רוב הארץ את העובדה שהפסקת האש מסתיימת בעוד פחות משבועיים

בחורה עם מחשב נייד

"צוק איתן" היה ונגמר?

להזכירכם, אנחנו בסה"כ בהפסקת אש זמנית אך ארוכה.

נתנו לה חודש שלם.

אחריו אמורות להתחדש השיחות (ואנחנו כבר למדנו שאצל החמאס פירושו של דבר שהקאסמים חוזרים לשמש כאצעי לחץ להשגת תנאים משופרים)

כמובן שאיש לא טרח לבדוק את הלוח העברי – הפסקת האש מסתיימת באמצע ראש השנה, אחלה תירוץ לצד הישראלי לא לחזור לשיחות בזמן, ולמסמס הכל (אולי בדקו וקבעו ככה בכוונה? אחרי הקיץ האחרון אני יכולה להאמין להכל).

 

התמונה באדיבות "התנועה לעתיד הנגב המערבי"
התמונה באדיבות "התנועה לעתיד הנגב המערבי"

 

מה זה אומר? בעיקר שתושבי העוטף תוהים איפה הם יהיו בחגים, לא במובן הפולני-שגרתי של "היינו שנה שעברה אצלכם, אני פטור עכשיו בעשור הקרוב" אלא במובן הבטחוני, ממ"ד? לברוח מראש? לקוות לטוב?

וכמובן שמצד הנהגת המדינה אין שום מידע, שום התייחסות, שום מחשבה על שעון החול שאוזל לנו פה, יחד עם השגרה שאנחנו מנסים לשוב ולבנות במו ידינו, יחד עם החוסן הנפשי שאנחנו מנסים להשיב לנו ולילדנו.

 חושבים שהגיע הזמן שראש הממשלה יודיע לאומה מה הוא מתכוון לעשות ב26/9? חושבים שצריך להתקדם לאיזו הסדרה שתפטור אותנו אחרי 14 שנה מעול הקאסמים? מאמינים שאם לא ניכנס באמ-אמא-שלהם במילא כלום לא יעזור?
האמת? אין לי מושג מה נכון מכל הנ"ל, רק ברור לי שמדיניות בת היענה הנוכחית, כאילו הפסקת האש היא קבועה ולא זמנית – היא לא הפתרון הנכון.
אז בנתיים, באין שחקנים אחרים בשטח שמרימים את הכפפה  – אני בעד להתחבר לתנועה לעתיד הנגב המערבי, תמצאו אותם בפייסבוק
או שפשוט – תבואו להפגנה
10687212_1477025529217465_9139286284822283020_n