תיק עם שיק והפעם לגבר

בחורה עם מחשב נייד
כאחת כזו שאוהבת לראות איך הניצוצות של הגבר המודרני ​והאופנתי תופסים מקום מפעם לפעם, שמתי לב שאותו גבר חדש לא מסתפק כבר רק בשילוב נכון של חולצה ומכנסיים, אלא חייב לשלב אקססוריז מותאם לאאוטפיט השלם.
כניסתם של הטאבלטים והלפטופים לחיינו, גם אם מדובר בשימוש לטובת העבודה וגם אם מדובר בצורך לשימוש אישי, אי אפשר לברוח מהעובדה שהטכנולוגיה נכנסה בכוח כוחה אל כל אחד מאיתנו.
אחד הדברים הטובים שקרו בכניסה הזו היא סיום עידן הכיסים המנופחים של הגבר. אם תביטו רגע לאחור תוכלו להיזכר שכמעט כל גבר שהכרתם היה נושא בכיסו ארנק, מפתחות וכמה מטבעות, אודות לאותם המכשירים שפרצו פנימה ללא כל יכולת להכניסם לתיק, מאלצת או מאפשרת (תלוי את מי תשאלו) להתחדש בתיק נכון ונוח כדי לסחוב את כל הדברים בקלות וללא כל סרבול.
למזלנו, בתי האופנה ורשתות שונות מציעים דגמים מעוצבים של תיקים לגבר, אם בעבר הוא היה הולך עם ילקוט שכזה כי לא היה לו משהו אחר, היום יש מבחר עצום של תיקים שהם גם נוחים וגם מהממים.
אחת הקולקציות שתפסה אותי חזק בתחום היא קולקציה של דניאל בגס, זו חנות מתוקה בדיזניגוף סנטר, אחת כזו שאפשר למצוא בה פתרונות לכל תיק שרק תרצו ממזוודה ועד לארנק.
יש משהו מאוד מיוחד בחנות המיועדת רק לתיקים, שם יש לנו אפשרות לבדוק בצורה מדויקת את הצורך שלנו בתיק.
החוויה והרכישה עצמה שונה, יש הבדל בין לעשות שופינג של בגדים ואז לקלוט תיק חמוד על המדף הגבוה, לבין להיכנס לחנות המיועדת כולה לתיקים.
מה דעתכם?
מה דעתכם?

דניאל בגס. צילום שי סבג (4)

דניאל בגס. צילום שי סבג (17)
דניאל בגס. צילום שי סבג (18)
 צילום: שי סבג
בחנות שכזו יש את הפריבילגיה לבחור את כמות התאים, גודל התיק, צורת האחיזה ועוד מיליון דברים חשובים בנשיאה נוחה.
אז כפי שהתחלתי את הכתבה, נכנסתי לדניאל בגס כדי לעזור לבן זוגי למצוא תיק נוח לאייפד שהפך להיות חברו הטוב ביותר וידעתי שאני חייבת להיות נוכחת בקניה כל עוד אצטרך להתהלך איתו ועם התיק שייבחר ברחובות העיר. בכל זאת, יש לי מוניטין לשמור עליו.
אז נכנסו לחנות, אני כבר התחלתי להרים, לבדוק (להריח- כי אין כמו ריח של תיק חדש), לפתוח ולבדוק את גודל התאים, עד שהבנתי שאני בעצם בודקת תיקים לנשים ומיד התאפסתי וביקשתי לראות תיק שיתאים לנשיאת אייפד.
חייבת לומר שהיה מגוון מאוד מעניין בחנות, גדלים, צבעים, סגנונות בקיצור זה כמעט עלה לנו בעוד אייפד סתם כדי שאוכל לקנות גם לי תיק כזה שיחזיק אותו.. לא כי באמת יש לי צורך באייפד.
בן זוגי שלא מיהר לרוץ לקנות לו תיק ובא רק כי סחבתי אותו בכוח, מבחינתו אפשר ללכת לפגישות עם עם ילקוט, לא אהב את הרעיון של "תיק לגבר" כי לטענתו כמו בפרק של סיינפלד, או אפילו של חברים, התיק לגבר מאוד נשי.
אז אם במקרה גבר קורא את הכתבה שלי, אין שום נגיעה נשית בתיקים לגבר בדניאל בגס. אתה יכול להיות רגוע וללכת להתחדש באחד. כי אחרי שתנסה אותו פעם אחת ותראה עד כמה זה נוח ופשוט.
אז, להתראות- עד לפעם הבאה