תיקים אורטופדיים לבית ספר של מודן

בחורה עם מחשב נייד

לקראת  שנת הלימודים הבאה מציגה מודן, החברה המובילה בישראל לתיקים ופתרונות נשיאה, את הדור הבא של התיקים האורטופדיים, לצד שורה של חידושים ייחודיים בתחום תיקי הגב.

 

מודן, שהמציאה את התיק האורטופדי המוכר לכולנו בשנת 1983, משיקה השנה דור חדש של תיקים אורטופדיים.

כחלק מרצון לשמור על בריאות גב הילד בזמן נשיאת התיק, השקיעה מודן בשנים האחרונות בפיתוח מערכת גב ייחודית הנקראת "Spring System"- מערכת גב אורטופדית משולבת קפיצים (פטנט מס 217715) המקנה נוחות מרבית ושמירה אופטימלית על גב הילד.

מערכת הקפיצים המיוחדת שפותחה במשך מספר שנים על ידי חברת מודן מסייעת לבלום ולספוג חלק מהמכה הנוצרת במהלך הליכה או ריצה בין גב התיק וגב הילד. המערכת חשובה במיוחד ונחוצה בעיקר כאשר התיק מלא וגב הילד רך וצעיר.

  הבת הגדולה שלי קבלה להתנסות תיק אורטופדי של הלו קיטי מהסדרה:

גם הבן האמצעי התלהב מהתיק למרות שהוא מיועד לבנות:

התיק האורטופדי החדש של מודן הינו התיק האורטופדי הקל ביותר המיועד לתלמידי בתי הספר היסודיים ומשקלו 920 גרם בלבד, לכן מאוד קל לסחוב אותו על הגב:

כל התיקים האורטופדיים מסדרת "Spring System" עברו בדיקות קפדניות ומחמירות של מכון התקנים הישראלי לפי התקן החדש משנת 2010.

לתיקים בסדרה, "גב אורטופדי חכם", המותאם למבנה הגב של הילד ומאפשר התאמה לגובהו. מלבד המערכת הייחודית,  Spring System, המשולבת קפיצים, התיק כולל גם גב חכם הבנוי בצורה אנטומית תלת מימדית בעלת כרית תמיכה לגב התחתון. הגבה החכם מבטיח חלוקה שווה של עומס על כל שטח הגב, שכבות ספוג לנוחות ובלימת זעזועים, מעטפת חיצונית למניעת הזעה וכתפיות אורתופדיות רחבות ומרופדות במיוחד.

 

חשיבה רבה השקיעה מודן גם בעיצוב עדכני של התיקים החדשים על ידי קבוצת מעצבים מובילה.

סדרת התיקים "Spring System" עשויה מבדים איכותיים וחדישים, אטומים למים.

התיקים המגיעים  במגוון הדפסים צבעוניים ודמויות פופולאריות ואהובות מעולם הילדים וביניהם: הלו קיטי, BEN10, פאוור ריינג'רס, בקוגן, נסיכות, טום וג'רי, באטמן, צבי הנינג'ה, Wingsועוד.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 239 ₪.

 

Explore Gel

גם בקולקציית תיקי Explore  הוותיקה והנמכרת ביותר בישראל, מציגה מודן חידוש מרענן ומשיקה את סדרת ExploreGel– תיק בו משולבות כריות ג'ל רכות בכתפיות הנשיאה, המעוצבות באופן מיוחד ומקנות נוחות מרבית לכתפי המשתמש בעת נשיאת תיק כבד לאורך זמן. רפידות הג'ל אווריריות מובנות בתוך הכתפיות, ומקנות מגע רך, נעים ונוח על כתפי המשתמש.

 הקולקציה החדשה מציגה מעל 100 עיצובים חדשים הכוללים הדפסים עכשווים, צבעים בולטים ומרעננים.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 199 ₪

 

Smart Trolley

אחד הטרנדים הבולטים בתחום תיקי ביה"ס בשנים האחרונות, הוא תיק הטרולי, תיק בעל ידית נשיאה וגלגלים מחוברים, המאפשר שימוש בגלגלים או נשיאה על הגב. אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת תיק מהסוג הוא משקל התיק. במידה והילד מעדיף לשאת את התיק על גבו גלגלי הטרולי מוסיפים משקל משמעותי למשקל הכולל של התיק ויכולים ליצור עומס מיותר על גב הילד. 

לאור זאת, פיתחה מודן  את תיק ה-  Smart Trolleyתיק טרולי חכם בעל פטנט רשום, המאפשר הפרדה מלאה בין מערכת הגלגלים לבין התיק עצמו. התיק מאפשר נשיאה נוחה ב-3 מצבים שונים: שימוש בגרירה על ידי מערכת הטרולי הוגלגלים, נשיאת התיק על הגב יחד עם הטרולי, והחידוש של מודן- הפרדה מוחלטת בין הטרולי ובין התיק כך שניתן לשאת את התיק על הגב גם ללא הטרולי. שמשקל התיק הכולל ללא הטרול הוא  940 גרם בלבד.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 269 ₪.

 

פרטים נוספים באתר של מודן: http://www.modanbags.co.il/