תיקון מצלמות פנסוניק

בחורה עם מחשב נייד

חברת פנסוניק הוקמה בשנת 1918 ומאז הפכה לאחת מחברות האלקטרוניקה הגדולות ביפן ובעולם. למרות ההתמחות של פנסוניק בייצור מצלמות, היא החלה את דרכה בתור חברה בינלאומית לייצור מכשירי חשמל ביתיים ומוצרי אלקטרוניקה בידורית. הדגש העיקרי של פנסוניק הוא על ייצור טלוויזיות, מערכות סטריאו וכן הלאה. למעשה, ציוד הצילום והמצלמות הדיגיטליות של פנסוניק מיוצרים בשיתוף עם חברת לייקה קמרה. כל הציוד משווק תחת המותג Lumix והוא זה שמוכר לאנשי המקצוע העוסקים בתחום הצילום.

חברת פנסוניק נותנת אחריות של שנה-שנתיים על רוב סוגי המצלמות והציוד. במקרה של צורך בתיקון מצלמות פנסוניק מחוץ לתקופת האחריות, רצוי לפנות למורשה שירות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. שירותי התיקון גם מתאימים למי שמחזיק מצלמת פנסוניק ורוצה לתקן בעיה שלא נכללת בתעודת האחריות.

מה התקלות הנפוצות במצלמות פנסוניק?

תיקון מצלמות פנסוניק מתבצע בכל סוגי הדגמים. אפשר לתאם את שירותי התיקון במצלמות דיגיטליות, מצלמות סרט, מצלמות וידאו, מצלמות בפורמט גדול, מצלמות TLR, מצלמות ייעודיות לספורט אתגרי, מצלמות פיתוח מיידי וגם מצלמות רשת. בניגוד לחברות אחרות, פנסוניק היא חברה ותיקה מאוד ולכן לכל אורך ההיסטוריה היא פיתחה לפחות מוצר אחד בכל דגם.

הנה עוד כמה תקלות נפוצות שניתן לפתור בעזרת שירותי תיקון מצלמות פנסוניק:

  • תיקון עם חלקי חילוף מקוריים בלבד
  • כיולים למצלמות מקצועיות
  • תיקון עינית צפייה, תיקונים אלקטרוניים ותיקוני מסך
  • תיקון עדשות ופילטרים
  • תיקון מבזק ומיקרופון

בקטגוריה של מצלמות דיגיטליות ניתנים שירותי תיקון עבור שנאים ומטענים, קוראי כרטיסים, מוניטורים ואביזרי תאורה. בנוסף, שירותים מיוחדים של מעבדת תיקונים כוללים איסוף והחזרת ציוד עד הלקוח, תיקון נזקי מים ואספקת מצלמה חלופית בזמן התיקון או אפשרות למעקב אונליין אחר התיקון עצמו.

לסיכום, חברת פנסוניק היא גורם מוביל ומוכר בתחום הציוד והמצלמות. למרות שהמצלמות לא מיוצרות תחת המותג פנסוניק, הן עומדות בקריטריונים מחמירים של בקרת איכות. במקרה של תקלות ניתן לתקן את המצלמות בתוך מסגרת תקופת האחריות, או לחילופין באמצעות פנייה לאחת המעבדות המפוזרות ברחבי הארץ.