תיקון מזגן VRF

מזגן VRF

הכירו את מזגן הפלא

VRF אולי לא נשמע לכם מוכר אך מדובר על מזגן יעיל ביותר. בעוד מערכות מיזוג אוויר ברחבי העולם מותקנות בבתים רבים באופן שמבזבז להם אנרגיה רבה וגם יוצרות חשבונות חשמל מנופחים, יש אנשים שנהנים ממיזוג אוויר חסכוני ויעיל במיוחד. מזגן VRF מכיל יתרונות רבים והתקנת המערכת היקרה תיתן לכם חיסכון כבר בשנה הראשונה אחרי ההתקנה. מדובר במזגן עם התקנה גמישה ביותר שיכול להתמודד עם תנאי שטח לא פשוטים כמו צינורות ארוכים במיוחד או הבדלי גובה משמעותיים. תיקון מזגן VRF נדיר יותר מתיקון של מזגן רגיל בגלל העבודה החסכונית.

תיקון מזגן VRF– מה צריך לדעת?

  • בכל מה שקשור לתיקון מזגן VRF חובה להיעזר בטכנאי מזגנים ייעודי לVRF. לא כל אחד יכול לתקן את המערכת הזו שבנויה בצורה כזו שמחייבת ידע נרחב והיכרות איתה. טכנאי מזגנים רגיל לא בטוח יידע כיצד מערכת הVRF פועלת והוא יכול ליצור נזק. למערכת יש חיבור של מספר מאיידים ליחידה הנעה אחת ויש צורך בהרבה יותר רגישות וזהירות בכל התעסקות איתה.
  • מזגן VRF חייב להגיע עם אחריות. כל התקנת מזגן מספקת אחריות של לפחות שנה והאחריות חשובה מאוד בנושא של מערכת מיזוג אוויר. מערכת מיזוג אוויר עם אחריות מבטיחה לכם מערכת איכותית ותקנית שלא תעשה בעיות אחרי שימושים מעטים וגם במקרה והמזגן יצטרך תיקון, תדעו שיש טכנאי שיגיע עד אליכם במהירות.
  • שירות הלקוחות הוא עניין חשוב מאוד והוא אחד הפרמטרים לבחירה של חברה להתקנת מערכת מיזוג אוויר. זאת נוכח החשיבות של מזגן איכותי לאיכות חיים גבוהה וצורך בסיסי בחודשי הקיץ החמים.

תיקון נדיר מאוד במערכת יעילה כמו VRF

תיקון מזגן VRF מתרחש לעתים נדירות יותר מאשר מערכת מיזוג רגילה. מדוע? הסיבה טמונה בפעולה החסכונית של המזגן. בעוד מזגנים רבים מתאמצים מאוד בפעולה, המדחסים שלהם פועלים באופן לא יעיל, מערכת VRF מסוגלת לפעול באופן יעיל במיוחד כך שגם זיהום האוויר מופחת, גם אנחנו משלמים פחות על הפעלה וגם המערכת נשחקת באופן מועט ביותר לאורך שנות הפעילות שלה.