תיקון דלתות בצורה מקצועית על ידי מקצוען

בחורה עם מחשב נייד

תיקון דלתות עץ מבצעים על ידי מנעולן מקצועי שמתמחה בתיקון דלתות פנים או דלתות עץ, לא כל מנעולן מתעסק בתחום זה ולכן חשוב לשאול את כל השאלות מראש. אנו חי מנעולים מומחים לתיקון כל סוגי דלתות. אנו מתעסקים בכל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה הקיימים.

חי מנעולים דואגים ללקוחות גם במקרה שיש צורך במנעולן רק לפעולה פשוטה אנו פה בשבילך וזמינים תמיד! שירות תיקון דלתות והחלפת מנעולים 24 שעות ביממה.

יש לכם דלת מעץ עם בעיה של נעילה או סגירה? חי מנעולים מומחים בתיקון דלתות עץ מסוגים שונים, תיקון כל סוגי התקלות בדלתות עץ, תיקון דלתות שנוגעות ברצפה, דלתות שזקוקות לכיוון דלת ועוד, כל התיקונים מתבצעים במקצועיות המרבית ע"י צוות המנעולנים חי מנעולים
התיקון מתבצע בצורה איכותית ומחזיק לאורך זמן.

תיקון מקצועי עבור דלתות עץ

הזמינו מנעולן שיבצע עבורכם תיקון דלתות עץ
בעת שיפוץ אין כל ספק שתיקון דלתות הוא חלק חשוב מהשיפוץ. תיקון דלתות עץ ודלתות פלדלת יהיה קל יותר לעומת ביצוע תיקון דלתות זכוכית שהרי זה לא עניין פשוט, שכן דלת זכוכית היא שבירה וכבדה וקשה לתפעול ותיקון שלה לעיתים יכול להתגלות כדבר שמורכב לתקן.

הדלתות השונות שעשויות מחומר גלם עץ הן יפות מאוד ומעוצבות, ואין ספק שביכולתן להוסיף עיצוב יפה למקום שבו הן נמצאות, וזה לא משנה מאיזה סוג של עץ הן עשויות. יחד עם זאת, העץ הוא חומר גלם גמיש ורגיש, לעתים דווקא דלתות מעץ עוברות חבלות שמשנות את הצורה שלהם, או שהן פשוט לא נסגרות טוב ולא נפתחות כמו שצריך לדוגמה מתנפחות במגע עם מים. מקרים אלו ועוד דורשים תשומת לב ותיקון, ידע וניסיון.

שירות תיקון דלתות יעיל לאורך זמן שנעשה בצורה מקצועית באמת תוכלו למצוא אצל חי מנעולים.

חייגו עכשיו 054-355-8887 חי מנעולים וקבלו הצעת מחיר

תיקון דלתות מסוגים שונים:

יש לכל דלת זכוכית שרציתם לתקן? חי מנעולים מומחים מזה שנים רבות בתיקון כל סוגי התקלות בדלתות זכוכית במהירות ומקצועיות שאין כמותה,
דלתות זכוכית מאוד נפוצות ומותקנות בדרך כלל במשרדים חנויות ובניינים, תיקון דלת זכוכית דורש התמחות וניסיון רב שכן טכנאי לדלתות זכוכית שאיננו מקצועי עלול בקלות לשבור את הדלת הכבדה ולגרום לאי נעימות והוצאה כספית מיותרת.

בנוסף לכך, אנו מבצעים קיצור דלתות עץ, קיצור דלתות מכל סוג ונשמח לעזור גם בכך בעת שיפוץ והחלפת ריצוף או הדבקת פרקט בבית.

שירותי תיקון עבור דלתות פנים:

הגבהת דלת בחדרי פנים- הגבהת דלתות פנים ודלתות עץ בחדרי השירות בביתכם מתבצעת בעיקר בחדרים עם לחות ומים כמו המקלחת או המטבח שבחדרים אלו הדלת חשופה למים והדבר יכול לגרום להתנפחות דלת העץ או לבעיות במנגנון הנעילה שלה , לעתים הפתרון האידאלי לבעיה זו הוא דווקא הגבהת הדלת. המנעולנים בחברת חי מנעולים  מספקים שירות של הגבהת הדלתות ובכך מאפשרים לכם ליהנות מדלת מעוצבת ועמידה ומחיסכון של החלפת דלת.

תיקון דלתות פנים מזמינים רק מהמומחים של צוות חי מנעולים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע! חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות! 054-355-8887