תיאטרון מיקרו מציג "דם דם דא דם"- קומדיית אימה בכיכובו של נירו לוי

אי שם בצפון, ביער כשהדבר הכי מסוכן היה נראה בדמותם של זאבים, התגלתה עבור נירו לוי סכנה חמורה הרבה יותר…ומאותו הרגע חייו הפכו לסרט אימה.

דם דם
צילום: אילן חזן

אי שם בצפון, ביער כשהדבר הכי מסוכן היה נראה בדמותם של זאבים, התגלתה עבור נירו לוי סכנה חמורה הרבה יותר…

נירו לוי, ששהה באותו הזמן בצפון הרחוק, באזור מבודד מוקף בטבע, שוחח עם אמרגנו ומסביר לו שמאס כבר בתפקידים של כובש לבבות בטלנובלות. מה שהוא לא ידע, שתפקיד זה יעלה לו ביוקר…
הוא יוצא החוצה ופוגש זאב "חמוד" כשלפתע מישהו יורה בזאב. נירו המופתע בהלם, מגלה שהיורה מזהה אותו ומתרגש מאוד לראות שזה הוא, נירו מהטלנובלה. ואז לפתע הכל נדם.

הוא מתעורר לתוך סיוט אימים כשהוא מגלה שהיורה הוא אביה של נעמה, נערה חריגה, הנואשת לאהבה והמאוהבת בדמותו הטלוויזיונית. הוריה, שאוהבים את בתם, פרי אהבתם שלהם, אהבת נפש יעשו הכל על מנת לשמח את בתם. השניים כובלים אותו ואף מסממים אותו, על מנת שיוכלו לחתן אותו עם בתם "המפלצת".
הם מביאים את הרב לוריא, חצי אדם, חצי זאב, שיחתן את השניים.
נירו מתנגד ומצליח להרוג את הרב. אבל, הורי הכלה מאיימים להורגו עם מקדחה.
נירו הוא בכל את שחקן מוכשר ושרמנטי, והוא מצליח באמצעות כישורי המשחק להשיב מלחמה ולהביא את הבת להגנתו.
מרגע זה, הטירוף של בני הזוג משתלט גם על נירו לוי והבמה הופכת לקרנבל של שיגעון ומרחץ דמים.

נירו לוי
צילום: יח"צ

זוהי הצגה הנעה בין איימה לקומדיה. אפילו, בשם ההצגה תוכלו להבחין באירוניה "דם דם דא דם"- בהקבלה לשירו של אריס סן.

התפאורה מינימליסטית ונעשה שימוש בוידאו ארט להמחשת המתרחש על הבמה.

הבכורה התקיימה בתיאטרון ירושלים, אולם מיקרו, ביום חמישי ה-24.05.2018 . זהו הפרויקט השני של תיאטרון מיקרו בעונה הנוכחית: בינואר 2018 עלה על הבמה מופע "עיר שמיים" לרגל 70 שנה למדינה, ונסוב על העיר ירושלים שבה שוכן התיאטרון מאז שנת 1994.
ההפקה "דם דם דא דם" היא חלק משגשוג יצירתי שחווה תיאטרון מיקרו הירושלמי בשנים האחרונות. הוא נוסד באמצע שנות ה-90 על ידי אשת התיאטרון, אירינה גורליק, והביא לקהל הרחב הצגות מרתקות שזכו לתשואות רבות מהקהל ולשבחים של מבקרי התיאטרון: שמשון על פי רומן של זאב ז'בוטינסקי, כימים אחדים על פי מאיר שלו, חרדתו של המלך סלומון על פי אמיל אז'אר, "הרצלמאניה" – עיבוד תיאטרלי ראשון בארץ ובעולם ליומניו של בנימין זאב הרצל, "עיר שמיים" ועוד.

"דם דם דא דם"- בימוי: יפים ריננברג | עיצוב אמנותי: איליה קוץ | עיצוב תלבושות: ולנטינה סטץ | תאורה: אנדריי יודשקין | וידאו וסאונד: יבגני לשצ'נקו |שחקנים : נירו לוי, נועה צנקל, בני שיף, מירי גורליק, יוסף אלבלק.

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)