תיאטרון המדיטק מציג: "מוף ומוריס"

בחורה עם מחשב נייד

 
 


צילום:בני גם זו לטובה
צילום:בני גם זו לטובה

לאחר 11 שנה חוזרת ההצגה המצליחה

'מוף ומוריס' לתיאטרון המדיטק

בהפקה חדשה
מחזה מקורי מאת יענקל'ה יעקובסון

פנטזיה מצחיקה ומרגשת על חברות מיוחדת במינה

לגילאי 5 ומעלה

בכורה: שבת 12.3.16 10:30בתיאטרון המדיטק חולון

תיאטרון המדיטק בחולון מעלה את "מוף ומוריס" – הפקה מצליחה שהועלתה לראשונה במדיטק בשנת 2005. מחזה מקורי מאת יענקל'ה יעקובסון ובבימויו של ארז שפריר, על מסעם המרתק של מוריס האיש ומוף הכלב ועל חברותם המיוחדת.

הצגה ראשונה בשבת, 12 במרץ 2016 בתיאטרון המדיטק, והיא ההפקה השנייה בעונת התיאטרון המאופיינת בחגיגה של דמיון, הומור וקסם. הפקות תיאטרון המדיטק בעונה זו, כמו בקודמותיה, מממשות הלכה למעשה את חזון התיאטרון ובבסיסו חשיבה על הילד, עולמו וצרכיו, אמירה חינוכית וערכית מעמיקה וכן מורכבות הפקה, ששמה דגש על שילוב אמנויות ואיכות בלתי מתפשרת.

בהצגה הצופה מתוודע  לשתי דמויות – מוריס הוא איש. מוף הוא כלב. בעקבות תמונה בה ראה מוף את עצמו מצולם עם אחיו הגורים, יוצאים הוא ומוריס למסע סוחף למציאת בני משפחתו של מוף. המפגשים עם הגורים שגדלו מספקים נקודת מבט משעשעת על החיים האנושיים והכלביים. הרפתקה מלאת דמיון, קצת על חיות והרבה על אנשים.

בהשתתפות: ויטלי פרידלנד, יואב בר לב. תפאורה: דנה צרפתי, תלבושות: מאור צבר, מוסיקה: רן בגנו, תאורה: עדי שימרוני,  במאי: ארז שפריר

לדברי המחזאי יענקל'ה יעקובסון "הצגת ילדים אמורה לגעת במשהו שנשאר גם בנו מילדות, ואנחנו רוצים שיגעו בו. הצגת ילדים טובה אמורה, אם כן, להיות נגישה לילדים, אך מעניינת גם למבוגרים".

יעקובסון, הוא שחקן, במאי ומחזאי, ו"מוף ומוריס" הוא המחזה השביעי פרי עטו לילדים.בשנת 1997 נכלל יעקובסון ברשימת 100 מספרי הסיפורים הטובים בעולם במסגרת פסטיבל מספרי סיפורים בארצות הברית. יעקובסון כתב והעלה מופעי יחיד לילדים, בני נוער ומבוגרים, אותם הציג מאות פעמים בארץ ובפסטיבלים בינלאומיים בגרמניה, אוסטריה וארה"ב.

"מוף ומוריס"

שבת 12.3.16 10:30

הצגה נוספת בפורים, שבת 26.3 ב10:30

לגילאי 5 ומעלה

מחיר כרטיס: 75 ש"ח

טל' לרכישת כרטיסים: 03-5021552

תיאטרון המדיטק ,שד' גולדה מאיר 6, חולון

http://www.mediatheque.org.il/broadcastShow/Show.aspx?Z18vrVQ=FGE&s

 

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))