תחזית נומרולוגית: למי הסיכוי לזכות בגמר האח הגדול 2018? הכל צפוי והרשות נתונה

תחזית נומרולוגית ניתן לראות לפי כמה מרכיבים במפת לידה של האדם. אולם מה שבאמת יקרה – תלוי באדם עצמו, ואיזה תהליכים עובר למימוש חלון הזדמנויות שנפתח בפניו. מה קורה עם חמישיית הגמר בבית האח הגדול 2018? הכל צפוי והרשות נתונה

hach1111

כולם במתח. השאלה העיקרית שעולה: מי צפוי לזכות בגמר האח הגדול שיערך ב-1.9.18? והאמת- זה ממש לא משנה מי עשה את העונה, את מי הקהל בבית אהב או למי מגיע לזכות. המציאות בעבר הוכיחה, שהרבה פעמים הקהל בבית אהב את X ובסופו של דבר – Y נבחר…אז באמת אין לדעת בוודאות, כי מבחינת תחזית נומרולוגית קבלית – הכל צפוי והרשות נתונה.

 למה הכוונה כאשר אומרים: הכל צפוי והרשות נתונה?

תחזית נומרולוגית ניתן לראות לפי כמה מרכיבים במפת לידה של האדם. אולם מה שבאמת יקרה – הכל תלוי באדם עצמו, ואיזה תהליכים עבר למימוש חלון הזדמנויות שנפתח בפניו. לדוגמא: ייתכן מאד שנראה התחלות חדשות- אולם אם האדם לא סגר מעגל ולא סיים תהליכים שמעיקים – איך יתחיל דברים חדשים? יש מצב שהוא עדין תקוע בעבר עם מחסומים לבנות את עצמו מחדש. ולעניינו! מה קורה עם חמישיית הגמר בבית האח הגדול 2018? בואו נצא לדרך…

 ישראל אוגלבו – תאריך לידה 7.1.1991 תחזית נומרולוגית קבלית

 1. שנה אישית – החל מ 1.18 עד 1.19, ישראל  בשנה אישית 1-  שנה של התחלות חדשות, פרסום וחשיפה. תקופה מעולה של התפתחות אישית בסימן זוגיות, שיתוף פעולה ומערכות יחסים.
 2. רבעון\חודש – מיום הגמר 1.9.18, זו תקופה המצביעה על פתיחת דלתות והוצאת תוכניות לפועל. מומלץ לחתום על חוזים ולשנות מקום מגורים.
 3. פסגה ואתגר בין הגילאים 26-35 (היום 8.18- בגיל 27+) מכוונים לפרסום, כספים ועסקים. ישראל מאותגר ממקום שעליו לדעת לקבל דעות של אחרים, לקחת אחריות על החיים שלו ולהגיע לאיזון והרמוניה עם עצמו.
 4. האות המשפיעה עליו בין הגילאים 27-30 היא האות ל'. זו האות האחרונה בשם, ומשום כך היא מאד משמעותית. היא מייצגת רצון לשלום בית ופתיחות ללמוד ולהשתנות.
 5.  לסיכום: תקופה יפה של התחלות חדשות, פתיחת דלתות ופרסום. אז יש סיכוי שישראל יזכה במיליון שקל. ואם לא – הרי צפויה לו הצלחה בקריירה. 

אליאב רחמים – ת.ל. 20.3.1996 תחזית נומרולוגית קבלית

 1. שנה אישית – החל מ 3.18 עד 3.19 אליאב בשנה אישית 7. שנה של חשבון נפש קבלת תובנות והתפתחות אישית. הכל בסימן של התחלות חדשות ופריצת דרך, תוך כדי חיזוק הביטחון העצמי.
 2. רבעון\חודש – מיום הגמר 1.9.18, זו תקופה לעסוק בענייני המשפחה, בית ומגורים. חלון הזדמנויות מעולה לאהבה וליצירת קשר זוגי.
 3. פסגה ואתגר בין הגילאים 24-33 (היום 8.18 בגיל 22+) מצביעים על פרסום, פריצת גבולות ויכולת צמיחה. חשוב שאליאב לא יפחד ליזום, להיות אסרטיבי, נחוש והחלטי ברצונות שלו.
 4. האות המשפיעה עליו בין הגילאים 22-24  היא האות ב'. זו האות האחרונה בשם, ומשום כך היא מאד משמעותית. היא מייצגת רצון לבית, ביטחון ומסגרת בטוחה. הוא פרקטי ומעשי, וגאה ביכולות שלו להישגיות.
 5.  לסיכום: יש פה רמזים עבים להתעסקות עם מגורים, פריצת גבולות וצורך בביטחון. וכן, חלון הזדמנויות מעולה לזכות במיליון. אולם – הכל צפוי והרשות נתונה!

אביבית בר זוהר – ת.ל. 11.5.1982 תחזית נומרולוגית קבלית

 1. שנה אישית – החל מ 5.18 עד 5.19 אביבית בשנה אישית 9. זו שנה של סיום תהליכים שמעיקים, ולהיפטר מדפוסי התנהגות ואנשים שלא מועילים. כמו כן, שנה של הזדמנות טובה לזרוע זרעים להתחלות חדשות.
 2. רבעון\חודש – מיום הגמר 1.9.18 אביבית ברבעון של סיומים ובסימן של התחלות חדשות. זמן טוב להעביר יידע ומסרים, וגם לקבל הוקרה בעבור הישגים בתחום האישי והמקצועי.
 3. פסגה ואתגר בין הגילאים 36-45 (היום 8.18 בגיל 36+) מצביעים על יצירת הרמוניה, גילוי סבלנות וסובלנות והתמקדות ביצירת קשרים זוגיים. האתגר שניצב בפניה מחייב אותה להיות אופטימית, לזרום ולא לתת לדאגות להשפיע עליה.
 4. האות המשפיעה על אביבית בין הגילאים 36-37 היא האות י'. היא מצביעה על יכולת לרדת לפרטים, רצון לרצות אחרים וצורך במיניות. האות מייצגת גם חשיבה פרקטית למען העתיד, וניתוח המציאות במטרה ליישם דרכי פעולה.
 5.  לסיכום: אביבית בתקופה של סיומים בכל מיני היבטים במפת הלידה. היא סוגרת מעגלים, בוחנת אותם ומוכנה לצאת לדרך חדשה החל מ 5.2019. האם תזכה? הכל צפוי והרשות נתונה!

 

מריה דומרק – ת.ל. 25.12.1995 תחזית נומרולוגית קבלית

 1. שנה אישית – החל מ 12.17 עד 12.18 מריה בשנה אישית 3 המצביעה על הזדמנות ליהנות מהחיים, פתיחות וגילוי לב. שנה מעולה של חיזוק הביטחון העצמי, הצלחה, פרסום ופתיחת דלתות. במקביל גם שנה שמקצינה התנהלות חוסמת, אשר עלולות להיות בעוכריה. (כמו המופנמות שראינו)
 2. רבעון\חודש – מיום הגמר 1.9.18 מריה בסימן אקטיבי לשינוי ומעברים. זמן מעולה להוציא לפועל תוכניות ורעיונות חדשים, וגם לחתום על חוזים.
 3. פסגה ואתגר בין הגילאים 20-29  (היום 8.18 בגיל 22+) מצביעים על יכולת הנהגה והובלה. זו תקופה הטומנת בחובה התחלות חדשות ושינויים. האתגר מעמת אותה להתחבר למסגרת ולמחויבות.
 4. האות המשפיעה על מריה בין הגילאים 19-24 היא האות ה'. זו האות האחרונה בשם, ומשום כך היא מאד משמעותית. זו אות מבורכת והיא מייצגת התחלות חדשות, הצלחה ורצון לדחוף קדימה.
 5.  לסיכום: אמנם שקטה ומופנמת, אולם התקופה שנמצאת בה מובילה אותה לפתיחות, הצלחות והזדמנות להתחלות חדשות. לזכות במיליון? הכל צפוי והרשות נתונה!

מירב ישראל – ת.ל. 22.6.1980 תחזית נומרולוגית קבלית

 1. שנה אישית – החל מ 6.18 עד 6.19 מירב נמצאת בשנה אישית 3 בסימן התייעלות אישית ובניית יסודות. זו שנה של פתיחת דלתות ופרסום. במקביל גם שנה שמקצינה, התנהלות סמויה אשר עלולה להיות לא נעימה. (כמו המריבות שראינו)
 2. רבעון\חודש – מיום הגמר 1.9.18 מירב ברבעון של התמודדות עם מצבי לחץ, התייעלות וביסוס היחסים עם הסביבה. ממליצה להימנע מלהוציא לפועל תוכניות.
 3. פסגה ואתגר בין הגילאים 35-44 (היום 8.18 בגיל 38+) מצביעים על כך, שהגורל בודק את מירב ומעמת אותה עם הקשיים. זו פסגה של עבודה וסבלנות רבה, ואי ציות לחוקים עלול לגרום לפרסום שלילי. האתגר הוא לקחת אחריות ולא לברוח ממסגרות.
 4. האות המשפיעה בין הגילים 36-40 היא האות מ'. זו האות הראשונה ומכוונת להתחלה חדשה משמעותית. היא מצביעה על מסירות לבן זוג, וגם על השתתפות בצער הזולת. זו תקופה של שינוי ולידה מחדש, ויש לה יכולת להגיע לרמה גבוהה של הארות.
 5.  לסיכום: מירב נכנסה לבית האח ממקום של לחץ במסגרת. השהות שם עימתה אותה עם אתגרים לא פשוטים. וכן- היא בתהליך מעולה של שינוי ולידה מחדש. האם תזכה במיליון שקל? הכל צפוי והרשות נתונה!

 

בהצלחה ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות:

ניר גוטליב \ הסודות- הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

נפתלי פרום \ כוח האותיות והשמות.