תוספי התזונה קומפלקס B ו- B12 מבית אקוסאפ

בחורה עם מחשב נייד

אני משתמשת בהרבה תוספים לחיזוק המערכת החיסונית ולהשלמת חוסרים בגוף. כל התוספים שלי מגיעים בכדורים ומעולם לא הקדשתי לכך מחשבה.

מה ההבדל בין תוסף נוזלי (מימין) לבין תוסף בכדורים (משמאל)?
מה ההבדל בין תוסף נוזלי (מימין) לבין תוסף בכדורים (משמאל)?

התוספים של חברת ecosupp מגיעים בצורת נוזל ויש לזה יתרונות וחסרונות. היתרון החשוב ביותר הוא יכולת הספיגה בגוף שעולה בתוסף נוזלי, החיסרון הוא הטעם. בעוד הטעם בטיפות ה- B12 הוא טעים, הטעם של פורמולת B COMPLETE הוא לא משהו בכלל (כשסוגרים את האף זה עוזר, אז אולי הבעיה היא בריח…) לאחר כשבוע מתרגלים לטעם, המלצה שלי- עוזר לשתות את זה כשצמאים…

כבר בשעה שמונה בערב, אני נמרחת על הספה ומצהירה ש"סיימתי את היום", הילדים לא מבינים את הרמז וממשיכים לבקש עוד ארוחה לילית ועוד עזרה באיזו עבודה. (העבודות, המצגות והמשימות שהם נדרשים לעשות ברמה כל כך גבוהה, שבקושי אני עומדת בזה). לכן כשהציעו לי מחברת ECOSUPP לנסות את פורמולת B COMPLETE ואת טיפות  הויטמין- B12.

אקוסאפ תוספי תזונה

באתר ECOSUPP ישנם מאמרים מרתקים במגוון נושאי בריאות, מהם למדתי שפורמולת B COMPLETE יכולה לעזור במקרים של עייפות, חשובים למראה העור והשיער, לבריאות מערכת העיכול, למערכת החיסון ו… האהוב עליי- עוזר לתהליך הירידה במשקל!

ה- B12 לעומת זאת טוב במצבים של קשב וריכוז, עוזר בריפוי מחלות מעי כקרוהן וקוליטיס כיבית, הליקובקטר פילורי, עייפות, אנמיה, חשוב במיוחד לצמחוניים וטבעוניים (כמוני) שכן אחד ממקורותיו הוא הבשר.

לאחר שימוש של כשבועיים אני יכולה להצביע על 2 הטבות:

  • מצב העור השתפר- אני רואה את זה בעיקר באזור המחשוף, שהיה אצלי באופן תמידי עם תפרחת- האזור נראה חלק יותר באופן משמעותי.
  • תהליך השינה והיקיצה- אם פעם היה לי קשה להרדם, כעת אני נרדמת במהירות וקמה מוקדם מהרגיל עם יותר אנרגיות.

לעוד מידע על תוספים אלו ואחרים ניתן להכנס לאתר ecosupp 

מתעניינים בבריאות? – מוזמנים לבלוג הבריאות שלי

  • המוצר התקבל לסקירה.
לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".