תומאס אנדרס בישראל 2019 – הופעה שאסור להחמיץ

בחורה עם מחשב נייד

בחודש פברואר 2019 הקרוב, עומד להגיע לישראל אחד הכוכבים הגדולים ביותר של המוסיקה משנות ה-80. מדובר בסולן והחצי מהצמד המצליח מודרן טוקינג (modern talking) תומאס אנדרס המצוין. יכול להיות שברגע הראשון תרימו גבה ותתהו מי הוא ואיך לא שמעתם עליו עד עכשיו, אבל ברגע שתשמעו כמה מהשירים של אנדרס ומודרן טוקינג, מיד תבינו שאתם בהחלט מכירים אותו, ואפילו מצוין.

למודרן טוקינג היו להיטים רבים וגדולים אך נדמה ששלושה מתוכם, הם להיטי הענק של ההרכב שהעניקו לו קריירה קצרה אמנם, אך זוהרת ומצליחה ביותר. שלושת השירים הם "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady" ו-"Brother Louie". שימו אותם ביוטיוב ותגלו שאילו להיטים שכבר שמעתם וזמזמתם לאורך שנים. עכשיו דמיינו לראות ולשמוע את זה בלייב כשהדבר האמיתי מבצע את זה. חוויה לכל דבר.

[youtube 4kHl4FoK1Ys]
בהופעה של תומאס אנדרס בישראל שתתקיים בארבע ערים שונות בפברואר 2019, אנדרס צפוי לבצע את הלהיטים האלו, יחד עם עוד כמה מהלהיטים הגדולים של ההרכב ואף מתקופת קריירת הסולו שלו שכוללת גם היא לא מעט להיטים מצליחים.

אין ספק שאם אתם חובבים של מוסיקה משנות ה-80 ואפילו חובבי מוסיקה איכותית בכלל, אסור לכם להפסיד את ההופעה של תומאס אנדרס בישראל. זאת חוויה חד פעמית שלא בטוח שעוד תחזור בשנית.

מכירת כרטיסים לתומאס אנדרס בישראל כבר נפתחה והמחירים עומדים ונעים בין 190 ל-400 שקל לכרטיס. ואפשר לבחור בין הופעה בתל אביב, אשקלון, חיפה או באר שבע. מומלץ.