תוכנת עיצוב גרפי אונליין

בחורה עם מחשב נייד

תוכנת עיצוב גרפי אונליין

כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב האינטרנט ואתרי האינטרנט בתוכו מחייבים קודם כל חוויית משתמש טובה וחיובית, צריך לדאוג שהעיצוב יתאימו לנושא האתר שהצבעים יתאימו להעברת המסר שרוצה האתר, יש המון אתרים חדשותיים שחשוב שהעיצוב יעזור לקריאות של אלמנטים טקסטואליים, לשים תמונות שלא יתנגשו עם אלמנטים אחרים מעבר לכל דף יהיה דומה לשני בשביל השייכות והתחושה והגולש לא יצטרך לחשוש שעבר לאתר אחר בטעות, מחקרים בדקו וראו שאתר שלא מעניין להישאר בו לא מבחינת מראה ולא מבחינת תוכן, גולש לא מחכה הרבה זמן וכעבור 8 שניות עובר לאתר אחר, יש קורסים שונים של עיצוב גרפי שמלמדים את זה.

תוכנת עיצוב גרפי אונליין ממה מורכב אתר אינטרנט?

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום יש את ראש האתר, בו יופיע הלוגו של החברה פרטים כלליים עליה, כמו כתובת, טלפונים, מייל וכו', מתחת ל header יש לכם את סרגלי הניווט שיכולים להיות מתחת ל header  או בצד ימין של דף האינטרנט או בצד שמאל אם מדובר בד"כ באתר באנגלית, סרגלי הניווט יורכבו מכפתורים מעוצבים שפותחים תפריטים שעוזרים לנווט באתר הכל תלוי במטרה שלשמה מוקם האתר ולפי רצונות הלקוח. האלמנטים מופיעים מתחת לסרגל הניווט שבאתר, זה יכול להיות מקום מעוצב למאמר, לטקסט קבוע, יכולות להיות רובריקות נוספות, אולי מקום לסרטוני ווידאו תמונות מתחלפות ומתעדכנות כל פעם אולי טקסט רץ שמראה על מבזקים, אם מדובר באתר חדשותי או עסק שרוצה לספר על המבצעים שלו.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה תוכנת עיצוב גרפי אונליין קצה האתר

ללמוד לבצע בעצמך גרפיקות במחשב לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות יש את ה– footer שנמצא בתחתית האתר. בד"כ באזור ה footer יופיעו לכם הכפתורים הראשיים באתר כמו אודות, מוצרים, מבצעים צור קשר וכו' לפעמים גם מופיע למטה הערת זכויות יוצרים של בעל האתר, שאסור לקחת חומרים משם או להעתיק תמונות וכו'. תוכלו לפנות למכללות און ליין שיתאימו לכם תוכנית טובה שמורכבת מקורסים לבניית אתרים באינטרנט משלב התכנון, עיצוב בנייה והשמה באינטרנט און ליין, והלימודים מתקיימים עם מורה רציני ומקצועי. לא תצטרכו לצאת מהבית ולא תצטרכו לעמוד בפקקים או לחפש חנייה, תוכלו לשבת עם כוס קפה בכיף וללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/