תוכנה ללימוד עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

תוכנה ללימוד עיצוב גרפי

תוכנה ללימוד עיצוב גרפי הסטודנטים מצידם מוכנים להשקיע לא מעט על מנת ללמוד במוסד לימודים טוב,  אך לא כל מוסדות הלימודים באמת שווים את ההשקעה, לא משנה כמה פרסום הם יעשו בטלוויזיה ובאינטרנט, הרי כאן חשוב להשתמש באמרה "אין חכם כבעל ניסיון" וכך באמת קורה יש תלמידים שלהם היה ניסיון טוב עם מוסד לימודים כזה או אחר, ויש תלמידים שהיה להם ניסיון אפילו גרוע מאוד עם מוסד לימודים כזה או אחר, ניסיון שהם אפילו מספרים עליו לכל שומע

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

תוכנה ללימוד עיצוב גרפי אז איפה ללמוד?

אם חשבתם שתמצאו את המקום המושלם טעיתםיש לכל בית ספר את הפלוסים ואת המינוסים שלו, אבל יש מספר פרמטרים שעליכם החובה לבדוק כדי לוודא שלפחות בהם בית הספר לא מאכזב, הפרמטרים הם: העברת חומר תאורטי על עיצוב וגרפיקה, אז והיום, תולדות האמנות, פיתוח חשיבה גרפית, תורת הצבע, טיפוגרפיה, קומפוזיציה, שימוש נכון באור וצל, וכו'. פרמטר נוסף הוא לימוד עבודה יעילה ומקצועית עם התוכנות הגרפיות, עבודה נכונה עם פוטושופ, עבודה נכונה עם תמונות עיצובן ועימודן, טקסטים ואיך משלבים אותם בצורה נכונה, ולמידה של כלים בסיסיים בפוטושופ, למידה של תוכנת האילוסטרייטור, מעבר על כלי הבסיס על תוכנת האילוסטרייטור, הכרת כלי העט לשליטה באיורים דיגיטליים, למידה על העתקת צורות קיימות בצורה טובה ומדויקת, הכרה של ספריית הצבעים, שימוש בפטרנים, שימוש בכלי הצורות, יצירת צורות גאומטריות ע"י שינוי ערכים ועוד המון דברים.

תוכנה ללימוד עיצוב גרפי חובה ללמוד אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנת חובה ללימודים עבור מי שרוצה להיות מעצב גרפי, היום כיוון שהרבה חברות עובדות עם תוכנת האינדיזיין שדואגת לעימודים של ספרים, חוברות קטלוגים מגזינים וכו'. חובה שילמדו אותו גם בבית הספר שילמדו את הממשק, הבסיס, צורות עבודה נכונים, פונקציות שיכולות לעזור לקצר הליכים ועוד המון המון דברים.

תוכנה ללימוד עיצוב גרפי ועוד משהו קטן

אז מה עוד חשוב? חשוב מאוד גם שיהיו בבית הספר שבו תלמדו עיצוב וגרפיקה לקראת סיום הלימודים, מספר שיעורים שילמדו אתכם קצת על העולם האמיתי, איך לשווק את עצמכם את היכולות שלכם, איך לעבוד מול לקוחות באופן רציני, מול רשויות המס, פתיחת תיק עבודה כפרילנסר, או איך להתנהל מול אחראים מולכם כשכירים בחברה גדולה וכמובן לעמוד מול לקוחות במידה ואתם עצמאיים.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/