תודה!

יש צבעים שרק הטבע יכול לייצר, ויש תחושות שרק אנשים יכולים לעורר.. סיכום שנה!

בלי פילטר- ככה!

מכירים את הבקרים האלו שאתם קמים בהם עם חיוך קטן בפנים ולא ממש יודעים למה?
אז הבוקר היה לי בוקר כזה.
התעוררתי עם תחושה כזו בפנים ולא ממש הצלחתי לשים את האצבע על הסיבה המדוייקת (ומי בכלל אמר שצריך סיבה מדוייקת?)
יצאתי לרוץ (גם כפיצוי על הגשם שתפס אותי אתמול באמצע הריצה וגם כי אין, אבל אין כמו ריצה כדי לשים את כל המחשבות במקום).
אולי זו השמש שהציצה לה הבוקר והאירה את הירקון בגוונים שרק הטבע יכול לייצר, אולי זו שנת 2013 המסתכמת לה היום ואולי אלו הדברים שעברו עליי בשבוע האחרון, אבל פתאום במהלך הריצה הבנתי מה משמעות החיוך הקטן, הפנימי הזה- זו פשוט אסירות תודה!

בלי פילטר- ככה!

מכירים את הרגעים האלו, הקטנים ממש, התחושות שחוויתם, הרגש שהרגשתם, שאתם רוצים לנצור? לפעמים אני מרגישה שהזיכרון שלי (שהוא ממש לא הצד החזק שלי, אגב), הוא מעין אלבום שמכיל המוני רגעים קטנים של אושר. אני לא אדם של מחוות גדולות, אני אדם של שברירי שניות בהם הלב מתרחב פתאום ומרגיש משהו שהוא עוד לא הרגיש, שממלא אותו ועושה לו טוב. פשוט כך.
והבוקר היפה הזה, פתאום הבנתי כמה בתוך התוהו ובוהו של החיים ובייחוד של השנה האחרונה (ומי שמכיר אותי מקרוב יודע טוב טוב על מה אני מדברת), התאספו להם רגעים, אנשים, תחושות וחוויות שאני פשוט רוצה לנצור לנצח. כמו תמונה שמקפיאה שבריר שנייה..
ועל כך אני אסירת תודה!
תודה לכל האנשים שעברו בחיי בשנה הזו- חלקם חלפו להם סתם כך. חלקם נותרו לרגע והלכו. חלקם נכנסו לחיי, הותירו חותם/ צלקת או פצע ויצאו. וחלקם נכנסו ונותרו שם.
תודה לכולם. לכל אחד היה חלק כזה או אחר במי שאני. תודה לאלו שהאמינו בי, שהקשיבו לי, שייעצו לי, שדחפו אותי מאחור, שגררו אותי מקדימה, שרצו לידי, שכעסו עליי, שלא ויתרו לי, שנתנו לי הזדמנות (ולפעמים גם עוד אחת ועוד אחת), שלא שפטו אותי, שהבינו, שקיבלו, שחיכו בסבלנות, ששמו לי ראי, שהיו שם.
תודה ענקית לאלו שפשוט היו שם.
תודה גם לאלו שהכאיבו. לפעמים הדרך היחידה לשבור חומות, היא להכאיב להן
ותודה לאלו שבחרו להמיס את החומות עם המון חום ואהבה.
יש המון רגעים בשנה החולפת שמחקתי מספר הזיכרונות שלי ויש כאלו שהם בתהליכי מחיקה. אבל יש גם המון המון רגעים ובייחוד אנשים, שנכנסו לחיי השנה, ממש עכשיו לקראת הסוף שלה, ופשוט גרמו לה (ולי) להיות שנה ששווה לזכור.
תודה לכם! אתם יודעים מי אתם! תודה על כל מה ומי שאתם עבורי, על כל מה שאתם גורמים לי להיות ועל כל מה שאתם גורמים לי להרגיש.
אוהבת אתכם!
שתהיה לכולנו שנת 2014 ששווה לזכור 🙂

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה