תודה לאל! בעזרת נומרולוגיה קבלית יצאתי מעבדות לחירות

סוף סוף – יצאה היא מעבדות לחירות. גאה היא בעצמה. עובדת ומפרנסת את המשפחה בכבוד. לא בורחת למקום של שואה. של קורבנות. אסרטיבית ואיתנה. מרגישה נוח עם כסף. יודעת לדרוש, וגם לקבל לעצמה ובעיקר – מאושרת!

גני רמת הנדיב סוכות 2012 (86)

היא לא ידעה את נפשה מרוב שמחה, כאשר בישרה לי באותו בוקר סגרירי שיצאה מעבדות לחירות. שהנה סוף סוף היא משוחררת מעולו של זה. מאותו בעל שחנק אותה שנים רבות בהם הרגישה כלואה כמו אסירה. " כמו עבד הייתי בבית ולו – לא היה אכפת ממני בכלל!" 

 ואת הכול ראיתי במפת הלידה שלהם. את חוסר הבגרות והאחריות  שלו לגבי אשתו והילדים.

את הקורבנות שלה כי " ככה זה בחיים – צריך לרצות את הבעל בשביל שלום בית". את ההתנהלות חסרת כבוד כלפי הוריו. ובעיקר ראיתי את הרצון שלו לשלוט בה, כי הוא עצמו חסר משאבים השואב את כוחו ממנה.

 מתעלל סידרתי היה בגלגולים קודמים המזין את כוחותיו מחולשות של אחרים כדי לפגוע.

במילים פשוטות: בגלגול קודם הגיע עם כוחות מאגיה כדי להתעצם ע"י האחר. ומה יותר פשוט מאשר לפגוע באשתך. באדם הכי קרוב אליך.  לשבת רגל על רגל ולא לעשות כלום. במיוחד אחרי שסיפרה שבבית הוריו גם אבא שלו רדה באמו ביד רמה. היא, אימא שלו- לא יצאה מעבדות לחירות. היא עדיין בתוך בועת העבדות.

 שיחה אחת הספיקה לה כדי להבין שהיא לא נשארת שם. דיי בהתעללות!

המילים : יציאה מעבדות לחירות , הדהדו בראשה שנים רבות אבל היה לה קשה לקום ולעזוב. 4 ילדים קטנים ומדהימים נתנו לה את הכוחות להישאר איתו. נכון, משכורת יפה הביא הביתה, אבל זה לא הכול בחיים! "הוא משפיל אותי ואני שותקת!" סיפרה לי בבכי . " פוגע בילדים. צועק עליהם ואני שותקת! דיי נמאס לי!" ואני הבנתי אותה: רוצה היא להשתחרר ממנו – אבל פוחדת…

 "תגידי, למה אני פוחדת להתמודד מולו? בטח יש משהו מגלגול קודם שמפריע לי"

נכון. היא נגעה בנקודה רגישה שאותה רואים מיד במפת לידה נומרולוגית קבלית. בשואה היא הייתה בגלגול קודם. היא באה לעולם ובזיכרון הנשמתי שלה יש סבל, כאב וקורבנות. אז מה יותר קל מאשר להישאב לאותו מקום בגלגול זה? למקום המוכר לה? " תצאי מהקורבנות. מתחושת האגו המעוך ממנו באת! תצאי מזה! זה הזמן לצאת מעבדות מחרות יקירה!" אמרתי לה.

והיום, בעקבות השיחה בינינו –  היא מודעת יותר לעצמה.

סוף סוף – יצאה היא מעבדות לחירות. גאה היא בעצמה. עובדת ומפרנסת את המשפחה בכבוד. לא בורחת למקום של שואה. של קורבנות. אסרטיבית ואיתנה. מרגישה נוח עם כסף. יודעת לדרוש, וגם לקבל לעצמה ובעיקר –  מאושרת!

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב