תה אורגני נטורלין בטעמים משגעים

חברת עדנים החלה את דרכה במושב בית לחם הגלילית בפיתוח חליטות תה וצמחים ביו אורגנים.

צמחי המרפא לחליטות גדלים בתנאי גידול וקרקע אופטימליים בשדות הגליל ובבקעת הירדן, הגידולים אורגניים בעלי תקן בינלאומי לבטיחות מזון ואישור אורגני של אגריאור וטוב השדה. החברה מביאה ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר הוגן.

תה ירוק

חליטות תה Naturalin

חברת עדנים משיקה את סדרת נוטורלין: סדרת תה וחליטות אורגניות בטעמים חדשים ויחודיים המבוססת על תורת המרפא האיורוודה. 

החליטות מתבססות על צמחי מרפא בהשראת שיטה זו, בשילובים ייחודיים של צמחי מרפא ותערובות הידועים כמסייעים לאיזון הגוף ובריאותו.  הסדרה כוללת חליטות פירות, חליטות תערובות צמחים, תה ירוק עם תוספות מסדרת התה הירוק ו-תה אנגלי ארל גריי וצ'אי מאסאלה מסדרת התה השחור.

 תה אורגני

טעמתי את התה האורגני "נטורלין" טעם החליטות עדין וטבעי. מאוד אהבתי את הטעם הארומטי של התה הירוק ואכינציאה ואת העדינות של תה הלואיזה והלימונית.

טעמים נוספים

בסדרה קיימים טעמים עשירים וארומתיים: חליטת טיליה ומנטה, חליטת לואיזה ופריחת תפוז, חליטת ליקוריץ ושינן, חליטת צ'אי מאסאלה רויבוס, תה ירוק עם אכינציאה, חליטת שומר ג'ינג'ר, חליטת פרחי פסיפלורה וחרוב, חליטת קורנית עם אקליפטוס, חליטת לואיזה ולימונית, תה עם נענע.

תה לואיזה

שיטת הגידול האורגנית של עדנים שומרת על האיזון האקולוגי תוך שימוש בהדברה ביולוגית ודישון בקומפוסט טבעי. כתוצאה מכך המוצרים נקיים מחומרים אסורים ומרעלים.

ניתן להשיג את המוצרים ברשת שופרסל, רשת סטופ מרקט ובחנויות הטבע המובחרות.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".