תהיה גבר תטפח! חוה ברק !

טו באב, חג, שבת,או סתם יום של חול ,
חברת "ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה בע"מ",
מחדשת שוב,והפעם עם HERMOSO-
סדרת טיפוח כמתבקש הפעם, לגבר !!.

בחורה עם מחשב נייד


IMG_5903IMG_6045IMG_5926IMG_5830
 
בנות ! בואו נודה., אנחנו אוהבים אותם מטופחים. זהו עברו הזמנים שכל אחד שנעל כפכפים, וגידל איזה פאה לצידי הלחיים נחשב גבר.

עכשיו קבלו את הגבר החדש , אבל מה זה בעצם אומר?

בניגוד לפעם, הגברים של היום כבר לא מתביישים לטפח את עצמם. אפילו הגברים הישראלים, ה"צברים" המחוספסים, הבינו שהם כבר לא צריכים להתבייש ויכולים להשתמש במגוון של מוצרים כדי להיראות נפלא בעיני עצמם ולא פחות חשוב – בעיני הנשים…

אז הגבר של היום כבר לא קם, מתלבש ויוצא, אלא מקדיש יותר זמן לחיצוניות שלו. אבל, הגבר של היום גם הרבה יותר עסוק מפעם – המשרות יותר תובעניות, חיי המשפחה מורכבים יותר ובכלל, קצב החיים מהיר ותזזיתי ואם אתה נשאר קצת מאחור, אתה מפספס.

כדי לעזור לכם לשלב בין הרצון להיראות מרשים וגברי לבין חוסר הזמן, פיתחה "חברת  ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה  בע"מ", את  HERMOSO– סדרת טיפוח לגבר, במיוחד לגברים יפים ועסוקים, שמאפשרת שגרת טיפוח יעילה וזריזה של לא יותר מכמה דקות ביום. כל המוצרים מבוססים על פורמולות ייחודיות המעניקות הגנה מושלמת לשיער ולעור, רעננות וניחוח נפלא וגברי למשך שעות: אז מה יש לחברה להציע לכם?

  • שמפו בניחוח מרענן 500 מ"ל
  • שמפו מקצועי למניעת קשקשים 500 מ"ל
  • תחליב רחצה בניחוח גברי 500 מ"ל
  • קרם גוף במרקם קליל ונעים 500 מ"ל
  • דאודורנט רול און אנטיפרספירנט – מונע זיעה ומנטרל ריחות

קצת רקע על החברה:

חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה  בע"מ, נוסדה  בשנת 2,000 על-ידי אשר גלאי וצורי לוזון. השניים צמחו מתוך עולם הקוסמטיקה, היופי והטיפוח ,והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, ייצור ופיתוח מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער, לגוף ולפנים, מתוך רצון ושאיפה למצוינות והובלה בתחום הקוסמטיקה.

כיום, חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה בע"מ ,היא אחת מהחברות המובילות והבולטות בישראל לפיתוח, ייצור, שיווק, ייבוא, מסחר והפצה בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי. החברה פועלת בישראל כ- 16 שנים ומייצרת מוצרי קוסמטיקה עבור עשרות מותגים מובילים בארץ ובעולם ומספקת ללקוחותיה ולמותגיה מפעל ייצור אופטימלי באיכותו ויכולותיו, העומד בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.קבלו הצצה :

 

המוצרים, כשטווח המחירים שונה.anti dandruff shampoo.39 שקלanti dandruff shampoo.39 שקל

 :fresh body wash29.90 שקלfresh body lotion 35 שקלfresh after shave.75 שקל

ניתן להשיג:

אתר אינטרנט: www.joyacollection.co.il

פייסבוק:  ג'ויה קולקשיין – Joya Collection

אינסטגרם: joya_collection