תגידי שאני שלך / קורין מייקלס

טרנט מתקשה להתחייב אחרי 20 שנה ולגריס נמאס. סיפור על הזדמנות שניה שחותם טרילוגייה מרגשת, מצחיקה ונפלאה.

בחורה עם מחשב נייד

48392112_2028847900529556_171849419698733056_n

ז'אנר: רומן רומנטי
301 עמודים | הוצאה: בוקטיק הוצאה לאור | תרגום: מילי שמידט | שנת הוצאה בארץ 2018

**** ספר שלישי בטרילוגיית תגידי ש.. כל ספר על זוג אחר אבל ממליצה לקרוא את כולם לפי הסדר.

הספר הזה עוסק באח הבכור, טרנט הנינגטון, ובגרייס רוני.
"את יכולה להילחם בי, גרייס, את יכולה להמשיך לנסות להוציא אותי מהלב שלך, אבל אני יודע שאת אוהבת אותי. אני יודע את זה."

וזה מתמצת את עיקר הבעיה של טרנט עם גרייס. שניהם בקשר בלעדי זה עם זו כבר עשרים שנה. הוא אוהב אותה והיא אוהבת אותו, אך היא רוצה יותר והוא לא מוכן לתת לה את זה. מה עוד, שהוא לא מסוגל להגיד לה מדוע.

גרייס בת ה-36, מלכת יופי לשעבר ומורה מקסימה מגיעה למצב שנמאס לה לחכות לו להיות גבר אמיתי ולהתמסד, נפרדת ממנו. הבעיה בפרידה שלה נעה על כמה צירים. מצד אחד היא נלחמת בצורך ובכמיהה שלה להיות איתו, ומצד שני, קשה לה לוותר על מה שהיא רוצה באמת: חתונה, בית, משפחה וילדים. הציר השלישי הוא הכי בעייתי, היא בוחרת לתת לקופר, אחיה של פרסלי, הזדמנות לכבוש את ליבה. מדוע בעיה? מצד זה אח של החברה הכי טובה שלה ומצד אחר, קופר וטרנט תמיד היו חברים טובים ובעצם גדלו יחד.

טרנט הוא השריף של העיירה. בשונה מאחיו, אין לו כל עניין בחווה, בסוסים, בדיג ובעצם בכל דבר שהם אוהבים. מה שכן, הוא אוהב את משפחתו אהבה עזה. הבעיה שלו נובעת מזה שהוא שומר את רגשותיו לעצמו. במקום להיות גלוי עם גרייס ולהסביר לה מה מרתיע אותו מלהתחתן איתה למרות שהוא אוהב אותה ולא רואה אף אחת אחרת, עלה לו ביוקר.

ברגע שטרנט רואה שגרייס ממשיכה הלאה ועוד עם קופר, הקנאה אוכלת אותו והוא מחליט להילחם עליה.

"לא תמיד אני אחשוב בהיגיון. לא תמיד אני אעשה מה שנכון, אבל אני יודע שאותך אני אוהב, ואני לא אהיה מטומטם כל כך שוב."

אז יש לי כמה דברים להגיד על הספר הזה. קודם כל זה סיפור של הזדמנות שניה של טרנט וגרייס והאמת? ציפיתי שהוא יילחם יותר עליה, שיוכיח במעשים עד כמה הוא רוצה אותה ולא רק לנצל את הרגש והמשיכה שלה כלפיו. באמת רואים שהוא אוהב אותה אבל רציתי יותר.
לגרייס רציתי להעיף כמה סטירות. מצד את רוצה אותו ונפרדת ממנו אבל לא עומדת על שלך. ועוד מנסה עם החבר של האקס? את זה לא אהבתי. היא ראויה לאושר ולהזדמנות לאהבה אבל לטעמי יש מקום לגבולות. אולי זה קל לי להגיד בתור מישהי שלא גרה בעיירה קטנה שבאמת קשה בה למצוא התאמה.

הריקוד הזה של כן רוצה ולא רוצה ותני לי ותניח לי, נמשך לטעמי טיפה יותר מדי ורציתי שיהיה טוויסט. כמעט והתייאשתי ואז באה התפנית שלה ייחלתי. הסיפור לא פשוט, כואב ומערער מאוד אך אהבתי איך שההנינגטונים טיפלו בעניין.

הייתי מאוד רוצה לקרוא ספר שיעניק לקופר אהבה משלו וסיפור על ארבע הנשים המדהימות שהכרנו בכל הסדרה, זה בהחלט יהיה משעשע ומרגש כאחד.

לסיכום, ספר מקסים, קליל, זורם וכתוב בגוף ראשון עם סוף שמח. הסדרה הזו בכלל הייתה נהדרת ואני חייבת לציין לשבח את התרגום הנהדר ואת עבודת העריכה וההגהה שנעשו כי שגיאה אחת בודדת לא מצאתי. הקאוובויז שוב באופנה והם נהדרים, מרגשים, מתוסבכים כי הם אנושיים ומעל לכל הם אנשים מעניקים. הייתי רוצה לעצמי משפחה כמו ההנינגוטנים ושלכל אחד יהיו שכנים אוהבים ומקסימים כמו אנשי בל באקל. אז בשתי מילים: מומלץ בחום!

 

#סוקרות_כתב_העת_אינדיבוק

לרכישת עותק דיגיטלי/ מודפס באתר אינדיבוק:
https://bit.ly/2EuDz1E

לרכישת המארז השלם דיגיטלי/ מודפס באתר אינדיבוק:
https://bit.ly/2ALhYPa

 

ayaib
שמי איה ואני תולעת ספרים, מורה לאנגלית לשעבר ומשפטנית טריה. בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת כדי לשתף אתכם במחשבותיי ובתחושותיי לגביהם. מקווה שתהנו.