תגידי, את מכירה במקרה את?

כמה פעמים אנחנו תוהים איך עולמינו היה נראה ללא פייסבוק ורשתות חברתיות. דיונים חובקי עולם,לימודים אקדמאיים של התחום, מחקרים, סקרים וכמובן אין סוף עסקים שקמים סביב השירות הזה שמנהל את עולמינו בעשור האחרון. למעשה, כוונתו הראשונית של הסטודנט מארק צוקרברג, היתה לבנות רשת חברתית זעירה, שבאמצעותה הסטודנטים בקמפוס בו למד, יוכלו להכיר ביתר קלות ולאתר כאלה עם תחומי עניין ואורחות חיים המתאימות לכל אחד ואחת ובעיקר לו עצמו.

חיבורים לחייםעוד לפני שפייסבוק פרצה אל חיינו בסערה, כמו צוקרברג בימיו בקולג' כאמור, חלמתי והגיתי קיומה של רשת חברתית כזו. בניגוד אליו, היעדר כישורים טכנולוגיים, מנעו ממני לתרגם את הרעיון למעשה או בכלל להתחיל לחשוב איך רשת כזו תופעל (זאת ועוד). מודה שאז,בטרום ימי הפייסבוק, המחשבה הייתה שרשת כזו תאפשר לי להכיר בני זוג פוטנציאליים ביתר קלות ולא העליתי בדעתי כמה הרשת הזו, אם תהיה ולו קמצוץ ממה שפייסבוק היום, תהפוך להיות חלק דומיננטי ומאוד אהוב גם בחיי המקצועיים, ובכלל.

תוסיפו לזה את העיסוק בו בחרתי, ייצוג אמנים ומופעים שדרש ועדיין דורש היכרות של ממש עם המוני אדם, עשרות של אנשים מדיי יום, כי ה"מוצרים" אותם מכרתי היו בני אדם שנמכרו גם הם לבני אדם.

וכשפייסבוק השתרש ועוד איך, הוא הקל מאוד על דרכי ההגעה והביא אל פתחי את הרעיון שהתגלגל ונהגה אצלי במשך שנים, לחבר בין השירות שלמדתי לתת, בדם יזע ודמעות, להיכרות שלי עם אלפי אנשים, שאת רובם, שלא כמו שנהוג בחברויות הפייסבוק הוירטואליות ,אני מכירה גם בעולם הפיזי.

וכשהתנאים ליצירת לעסק עצמאי משלי הבשילו, גמלה בי ההחלטה איך לא, לעסוק בחיבורים. חיבורים של עולם הבמה בעיקר. ביחד עם אדוה שותפתי למסע ולעסק, זיהינו צורך שהתברר כמוחשי וקיים, של חברות וארגונים שונים ואפילו חברות הפקה, לחבר להם תכנים מעולם הבמה, לאירועים השונים שהם מקיימים במסגרת תפקידם. גילינו שגם מפיקי האירועים, צמאים לקבלת הידע והניסיון שלנו מול הגורמים השונים בעולם האמנים ומסתייעים בנו לא מעט לצורך דיוק התוכן והתקציב עבור לקוחותיהם ומהצד השני, עבור הטאלנטים עצמם, שאת חלקם הגדול אנחנו מכירות כבר שנים ואל השאר מתוודעות ומתחברות יום ביומו, אנו מהוות צינור משמעותי ונכון לשיווקם.

עיינה ואדוה משווקות תוכן – זה שם העסק שבחרנו לנו: הכי ישיר, אישי ומתאר את עבודתנו הלכה למעשה.
עולם שלם של תוכן נפתח בפנינו ובו אנחנו זוכות, יום יום, להרחיב את הידע הנרחב שלנו ממילא, בחיבורים חדשים שאנו יוצרות של אמנים על במה, בהרצאות שאנחנו להכיר משדרגות לפי דרישות ספציפיות, בסדנאות שונות ומגוונות, ספקים שאנחנו נהנות לתת להם שירות ולחבר אותם לאותן חברות וארגונים איתם אנחנו עובדות.

יום יום אנחנו קמות ליום עבודה בחדווה ובמוטיבציה ולמדות כמה הלקוחות שלנו אינטליגנטיים, יצירתיים ומקצועיים וכמה כיף לתת להם שירות, בעיקר כשהם מבינים את הערך המוסף שלנו ובוחרים להתייחס אלינו כשותפות אמיתיות להצלחת אירועי התרבות שלהם בקרב עובדיהם ולקוחותיהם.

עבורי היכולת לחבר לא מסתיימת כאן: הידע והניסיון שרכשתי בצירוף קשריי הרבים מאפשרים לי לעזור ולסייע יום יום לאנשים וחברות שונות להתחבר, להעניק שירותי ייעוץ הן לחברות העוסקות בתחום הבמה והן לטאלנטים שונים באשר לקיימות והנוכחות בעולם המורכב הזה וכמעט תמיד לתת מענה נכון ויצירתי לשאלות: את מכירה במקרה את? ראיתי שאתם חברים בפייסבוק, תוכלי לחבר לי אותו/ה? אמונתי היא שכל עסק על הצלחותיו וכישלונותיו מבוסס על נטוורקינג ועל חיבורים ולכן אני מחברת בשמחה והיקום דואג להחזיר לי מדובשו.

mitbalgeret80
מיתבלגרת = בלוגרית+ מתבגרת אמנם כבר לא מתבגרת בגיל אך מפנטזת על התבגרות בעולם הבלוגים. בת 38 כמעט, עצמאית בלב בנפש ובתחום המקצועי, אוהבת את החיים והם מחזירים לי אהבה לרוב.