שתי אהבות נפגשו בערב מרגש

יורם לוינשטיין מביים ערב שכולו שירי הארוויזיון המבוצעים בכשרון רב ובהומור

צילום: רדי רובינשטיין

זכיתי לצפות בהופעת הבכורה של הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין בהצגה הכל כך רלוונטית שלהם "Good Evening Europe" (ערב טוב אירופה). זהו מחזמר המעלה את שירי האירויזיון מכל הזמנים בליווי תזמורת חיה (מה שכבר 20 שנה לא קיים באירוויזיון "האמיתי"). המחזמר מתאר קבוצת צעירים, המתכנסים פעם בשבוע במועדון "קונציטה" של הקהילה הגאה, כדי להופיע עם שירי האירווזיון הבלתי נשכחים, ביניהם: ווטרלו, ג'ינגס חאן, kisses for me, סוקרטס סופר סטאר ועוד רבים ואהובים. הם חולמים לגעת באושר, בתהילה ולהצליח בגדול, הכי גדול כמו הארוויזיון עצמו.

צילום: רדי רובינשטיין
צילום: רדי רובינשטיין

52f9fdc3-e55b-469e-b1dd-b915e8066eaa

מצד אחד אני מתבוננת בקנאה על הבמה מנקודת מבטה של השחקנית שבתוכי, זו העולה כמו החברה המוכשרים על הבמה, אחת לשנה למחזה מקורי בהמון אהבה. זו המכירה את העבודה הרבה שהושקעה, ההכנות, החזרות וההתרגשות הענקית של ערב הבכורה. ומצד שני אני שם כאוהדת מכורה של הארוויזיון מאז 1973 (לא נעים להודות בשנים שחלפו מאז). השירים המרגשים מקפיצים אותי ומשכיחים ממני את ההתייחסות למה שקורה על הבמה, זורקים אותי למרחב השנים עם השירים הכי יפים שנולדו בתחרות הצבעונית הזו. מצאתי במופע הסוחף חבורה של שחקנים מאוד מאוד מוכשרים, העומדים למעלה משעה על הבמה, רוקדים ושרים נהדר, חגיגה אמיתית לאוהבי הארוויזיון!
בעיקר בלטו בעיני השחקנים:

    • בר קליין היפיפיה בביצוע ווקלי מדהים בשיר "סוקרטס יסי סופרסטאר"
    • רועי חביב הכל כך חביב בהופעה כובשת על הבמה
    • אילן זכרוב בריקוד מלא עוצמה ורגש
    • אמיר חורי בנוכחות בימתית חזקה
    • וכמובן גיא דמידוב ההורס
צילום: רדי רובינשטיין
צילום: רדי רובינשטיין

החבורה המקסימה הזו מתוכננת להופיע כל ערב עד ה 9.6.19 ואני מאחלת להם הנאה והצלחה מכל הלב – ומבחינתי? הייתה זו פתיחה נהדרת לשבוע הארוויזיון ואני כבר מוכנה בהתרגשות רבה לדבר האמיתי והגדול שמתקיים השבוע בתל אביב – פעם ראשונה בחיי שיש לי כרטיסים יקרים מפז ואני אהיה שם, כקהל שבוי של האירוע הכל כך נוצץ הזה. מעולם לא זכיתי לחוות את התחרות מחוץ לטלוויזיה ועבורי זו התרגשות ענקית. נותנת לעצמי את האפשרות לעוף ולהיסחף במוסיקה, בקולות, בצבעים, באנשים ומאחלת לקובי מרימי שלנו המון המון הצלחה!

 

יערה
להיות אחת שלומדת זה אומר להיות באתגר מתמיד. זה גם אומר להיות בשמחה כל הזמן. למה, כמה ואיך? על זה אספר בכל פעם בפסיעות מדודות. מוזמנים לעקוב ולהשתתף בלמידה שלי :)