שרירים תפוסים זה היאמי החדש

נא להכיר: החברות החדשות שלי לתקופה הקרובה כבדות משהו… יש בנינו יחסי גומלין של הדדיות… אני מרימה אותן, הן אמורות להוריד לי… ככה לפחות זה אמור לעבוד.

נא להכיר: ה BFF החדשות שלי; המשקולות
נא להכיר: ה BFF החדשות שלי; המשקולות

ותזכרו איפה קראתם את זה קודם!

שישה ימים בתוך אתגר 28 הימים שהצטרפתי אליו, כשהיעד נמדד בסנטימטרים ואחוזים, אני מתחילה לחבב את המשקולות האלה.  לא שלא היו לי יחסים עם גושי הברזל האלה בעבר, אבל דווקא בשנים בהן אני רצה למרחקים, הברזלים האלה פינו את מקומם לארבעה אימוני ריצה בשבוע ואימוני core.  מסתבר שאי אפשר בלעדיהן.

נא להכיר: ה BFF החדשות שלי; המשקולות
נא להכיר: ה BFF החדשות שלי; המשקולות

מידיי פעם אני מציבה לעצמי אתגרים. זה עוזר לי לפתח מוטיבציה.  לראות את ההתקדמות בצעדים קטנים ולחכות לרגע שאגיע אל הקו.  ככה גם האתגר האחרון שהצבתי לעצמי שאני נמצאת בו כבר 6 ימים ויימשך 28 ימים בכללי כשהיעד נמדד בסנטימטרים.  באתגר הזה, אין קו סיום. יש קו… ואחריו עוד קו ועוד אחד… ועוד… וזה ממש הופך להיות דרך חיים.

בתוך האתגר הזה יש את תפריט התזונה המתאים, כבר סיפרתי לכם על הקופסאות הצבעוניות החמודות בגודל מניאטורי שאליהן נכנסו כל חיי הקולינריים.   באתגר הזה התפריט לא לבד, מצטרפים אליו אימוני כח משולבים בדופק גבוה שאמורים….. ממממ לעשות את העבודה.  כלומר, אני עושה את העבודה שג'ניפר או כפיר מכתיבים לי. אין ויתורים.

ה BFF החדשות שלי

נא להכיר את המשקולות.  הן החברות החדשות שלי בתקופה הקרובה ומן הסתם נמשיך יחד לאימון לפני קפה גם אחרי שיסתיימו 28 הימים המאותגרים. כן, סחבק מאותגרת…  עבודת החיזוק עם המשקולות מראה תוצאות גם אחרי תקופה קצרה…   אליהן מתלוות רצועות ה TRX כמו שאומרים לפנק לפנק לפנק!!!

מרוצה שצלחתי את השבוע הראשון וכמובן, תמיד לומדים בדרך משהו חדש על עצמי.

אני אמרתי קודם: שרירים תפוסים זה היאמי החדש

אשמח לפרגון ותמיכה… כי חוץ מהפוסט הכייפי והתחושה הטובה של השרירים התפוסים להיות באתגר זה לא תמיד קל.
פרגנו, תגיבו, לייק ואם בא לכם גם לשתף…..

שרית כהן חכם
לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש.לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ?הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר עם חברה ומאז זה נשאר. הפך לתחביב, הפך לדרך חיים. הריצה מתנהלת במקביל לחיים. היא חלק מהחיים. מלמדת ומשקפת את החיים עצמם. את הרגעים הקשים, את ההצלחות, המלחמות, וויתורים, פציעות, יעדים, מטרות, חברים, ויותר מכל את המשפחה.בלוג שנכתב בזיעה עם שתי רגליים על הקרקע.תפעילו שעון... מתחילים.