"שריונית חסם" יוצאת בקמפיין פרסום הגדול ביותר בתולדותיה בכיכוב "החתול הפורץ"

חברת שריונית חסם יוצאת בימים אלה בקמפיין פרסום הגדול ביותר בתולדות החברה בכיכוב האייקון החתול הפורץ

שריונית-חסם-החתול-הפורץ

האם שמעתם כבר על החתול הפורץ שיושב על ספת הפסיכולוג ומתלונן על העבודה?

חברת  "שריונית חסם" שהינה מהחברות הגדולות והמובילות בתחום ייצור ושיווק דלתות בטחון ודלתות פנים יצאה בימים אלו בקמפיין פרסום הגדול והמקיף ביותר בתולדות החברה . ("שריונית חסם מציינת 40 שנות פעילות בשוק).

הקמפיין מלווה באייקון "החתול הפורץ" שיושב על כורסת הפסיכולוג ומתלונן על העבודה הקשה שלו עקב העובדה שדלתות הבטחון (הפלדה) של חב' "שריונית חסם" לא ניתנות לפריצה.

שריונית-חסם-החתול-הפורץ

אבינעם שקד מנכ"ל חב' "שריונית חסם" מציין, שמטרת הקמפיין הינה להגדיל את המודעות למותג, לאיכות דלתות הכניסה והפנים, עיצוב הדלתות, חדשנות והתאמה אישית של כל דלת ללקוח הסופי.
תקציב הקמפיין כ-11 מיליון ש"ח.

את הקמפיין והמהלך השיווקי מוביל פרופ' אביחי שוב עמי מחב' UPS.
רכישת המדיה מתבצעת על ידי  משרד הפרסום "גאו- מדיה".
הקריאייטיב וההפקה בוצעו על ידי  "הילה ושות" .

אבינעם שקד מציין, שבשנה האחרונה ייצרה חב' "שריונית חסם" כ-60,000 דלתות – גידול של כ-20% לעומת התקופה המקבילה אשתקד בהיקף מכירות כללי של כ-130 מיליון ש"ח.

שקד מציין, שחב' "שריונית חסם" פעלה בשנים האחרונות גם בתחום היצוא , אך בשנה האחרונה בשל הירידה החדה בשער הדולר והיורו החברה איבדה את כושר התחרות בחו"ל במיוחד לאור העובדה שבשנתיים האחרונות השקל התחזק בכ-20%.

שריונית-חסם-החתול-הפורץ

"שריונית חסם" היא החברה המובילה בארץ , כבר יותר מ-30 שנה בייצור דלתות -בטחון, אש, פנימיות מעוצבות, אקוסטיות ועוד. סוד הקסם של הדלתות שלנו הוא השילוב המושלם בין איכות, חוזק ורמת בידוד גבוהה לבין יופי, אסתטיקה ועיצוב מקורי. כל זאת תוך כדי עמידה בתקני היצור המחמירים בעולם.

החברה גאה להציג את המילה האחרונה בעולם הבטיחות – טכנולוגיית INFINITY . טכנולוגיה שמקנה לדלת צירים נסתרים ומאסיביים, עמידים במיוחד בפני פריצה אלימה ומשפרים את חזות הדלת מבפנים, בריחים עבים יותר וחזקים במיוחד, מבנה כנף חזק יותר ובידוד תרמי ואקוסטי משופר.

את טכנולוגית INFINITY ניתן לשלב ביותר מ 150- דגמים של דלתות לבחירה, בניהם: דלתות יוקרה בקווים נקיים, דלתות נפחות בסגנון אותנטי, דלתות קלאסיות בסגנון אירופאי, דלתות כניסה צבועות בידי אומן, דלתות פלדה המשלבות צביעה בתנור, דלתות חסינות אש ועד.

לאתר הבית של החברה https://www.sls.co.il/

ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ