שקיות אוכל מנייר אורגני לכריכי בית הספר

הכי נוח זה לארוז לילדים את הסנדביץ בשקית נייר. תאמינו לי שניסיתי את הכל. אם אני שמה מפית ואז שקית רגילה, המפית נדבקת לסנדביץ, מה גם ששקיות ניילון פוגעות בסביבה. שקיות הנייר אידיאליות בעיקר לטוסטים ולסנביצ'ים חמים, כך החום מתנדף בצורה טובה בלי להשאיר את הסנדביץ רטוב.

שקיות אוכל מנייר אורגני לכריכי בית הספר

הנייר עמיד לשומנים ובשל כך מתאים ביותר לכריכים המכילים חומרים שומניים כגון מיונז, חמאה או שמן וחטיפים כגון אגוזים, צ'יפס ועוגיות.

IF YOU CARE

חברת "ORGANIC ZONE" המתמחה בשיווק מוצרים אורגניים החלה לשווק בישראל שקיות אוכל מנייר של המותג "IF YOU CARE"  כחלק מקו מוצרים ידידותיים לסביבה למטבח המייצר מוצרים ממקורות טבעיים וממוחזרים כנקיטת פעולה ממשית לשמירה על סביבה ירוקה.

ORGANIC ZONE

שקיות אוכל לכריכים וחטיפים מנייר בריאים למשפחה ולסביבה:

  • תחליף בריא לשקיות ניילון המבוססות על פטרוכימיקלים.
  • 100% ממקורות מתחדשים.
  • יכולת ייחודית וטבעית להגנה מפני חדירה של שומנים.
  • אריזה ידידותית לסביבה: עשויה מקרטון ממוחזר, ללא הלבנה בכלור, הודפסה בדיו על בסיס ירקות ודבק שאינו רעיל.

סנדביץ טבעוני בנייר אקולוגי

 

 בישול ואפייה במוצרים אקולוגיים

קו המוצרים החדש- במותג "IF YOU CARE" מוצרים אקולוגיים לצרכי בישול, אפיה , צלייה ואריזת האוכל העשויים מחומרים טבעיים שאינם מולבנים והינם נקיים מכלור.

מוצרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה

לאחרונה הערתי למישהי ממנה אני קונה עוגות טבעוניות כי לעוגה שלה (שנאפתה ללא נייר אפייה ובצמוד לתבנית אלומיניום), היה טעם מתכתי.

כל הכלים הללו שאנו מבשלים בהם חייבים להיות עשויים ממוצרים בריאים לגוף. הבעייה שממש קשה לאחר האפייה לנקות אותם והדבר הנוח הוא להניח נייר אפייה.

בלוג אקולוגי טבעוני

האלטרנטיבה של "IF YOU CARE" לניהול המטבח והבית מבלי להשאיר חותם והשפעה שליליים על הסביבה, הינה שימוש במוצריהם המותאמים בייצורם למטרה זו.

משפחה בריאה בוחרת ירוק

מבחינתי שקיות נייר של "IF YOU CARE" הם האלטרנטיבה הבריאה. הן נקיות מחומרים רעילים, אינן מכילות גלוטן, מתאימות לצמחוניים וטבעונים וכשרות באישור הרבנות הראשית.

היכן ניתן להשיג?

חנויות טבע פרטיות, רשת ניצן הדובדבן, מחלקות ה-GREEN בשופרסל, רשת אניס, רשת קסטל, רשת עדן טבע, רשת טיב טעם, סטופ מרקט, ובתי מרקחת נבחרים.

מחיר: למארז הכולל 48 שקיות נייר – 22.90 ₪

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".