שפיות בימי קורונה והטיול הגדול שהתבטל

אני לא מהנילחצות לא נתקפת חרדות גם שהילדים היו ממש קטנים נפלו נחבלו ואפילו עברו ניתוחים אני לא מהנילחצות אני שומרת על קור רוח ומתפקדת כרגיל

יש אשר יטענו אולי אפילו טוב מהרגיל , מצבי לחץ לא יוצרים אצלי פאניקה , לא גורמים לי לראות שחור, אני לא הלכתי לסופר ולא אגרתי מזון בכמויות מטורפות , לא תימצאו אצלי מאגרי נייר טואל ולא ארונות עמוסים בפאסטותאורז ושאר קיטניות.

אני בעיקר כועסת ומבואסת מהקורונה הזו כי פעם יחידה בחיי שאני מתכננת טיול , פעם ראשונה שאני כבר חצי שנה מראש מתכננת מסלולים מזמינה כרטיסים ויזות חיסונים תרמילים וכל השאר.

השנה אני חוגגת יובל , השנה אני בת חצי מאה ולכבוד המאורה בחרתי לאסוף את בלי וחמשת ילדיי ולצאת לטיול תרמילאים בהודו, חלום של הרבה זמן ואני בחרתי שכך אני רוצה לציין את פתיחת העשור השישי לחיי.

ואז מה קרה ??? אז הגיעה הקורונה טרפה לי את כל התוכניות ובילגנה לי את כל החלומות.

אופטימיות וצחוק בימי קורונה- יעל טייץ

היו כמה ימים של אבל מוחלט שהבנתי שזה לא יצא לפועל אבל אז חזרתי לעצמי וחשבתי לעצמי זו המציאות ואני לא יכולה באמת לשנות אותה אלא רק לעשות אותה נוחה יותר.

אני לא מתעסקת בהודעות המלחיצות והמפחידות שמסתובבות בכל הרשתות אבל אני כן מתעסקת מאלפי הבדיחות והסירטונים המצחיקים ששולחים לי. למה?

ככה ! כי ככה זה נעים לי, ככה זה שומר על פרופורציה ככה זה לא מכניס לחץ מיותר ואי שקט לבית שלי ולמשפחה שלי.

Screen Shot 2020-03-14 at 18.45.57 Screen Shot 2020-03-14 at 18.44.56

 

אז ממחר הילדים אמורים ללמוד מרחוק וכבר עידכנתי אותם שיש לי כמה וכמה פרוייקטים בבית שחיכו בצד ועכשיו שכולנו כאן ביחד זו הזדמנות מצויינת לבצע אותם.

אז תצחקו תסחטו את הלימון ללימונדה ואל תקשיבו יותר מידי לחדשות כי שם זה רק מלחיץ ומפחיד

Screen Shot 2020-03-14 at 18.44.08 Screen Shot 2020-03-14 at 18.44.35

 

אם אתם מנגנים על אזה כלי זו הזדמנות מצויינת להתאמן המון ולהשמיע לכל השכנים, אם אתם אוהבים לבשל זו הזדמנות מצויינת לאפות לבשל ואפילו להמציא מתכונים.

אוהבים לצייר, לקרוא, לתפור, לגזור,לרקום, לרקוד ,לשיר או לעבוד בגינה עכשיו זה הזמן לשפר יכולות להתמקד בעשייה ךתרגל ולהשתפר כי באמת לשבת להילחץ ולהקשיב לכל המומחים סתם יכניס לחץ מיותר לחיים שלכם ולא יקדם אתכם בכלום.

Screen Shot 2020-03-14 at 18.40.54

 

ובלי לחץ מיותר אתם הרי יודעים שפסח יגיע כולנו נקטר על הבישולים הרבים על הניקיונות ועל המפגש המשפחתי המופרז ובנתיים אם אתם רוצים מתנות שוות לחג או לעצמכם כנסו לאתר שלי הזינו קוד קופון COVID19 שיקנה לכם 19% הנחה על כל המוצרים וכך גם לא תצטרכו לשבור את הראש בקניית מתנות לחג.

זה הקישור לאתר www.chicandcomfy.co.il

תיזכרו אהבה לא תציל את העולם אבל היא תעשה אותו מקום טוב יותר לחיות בו!
יעל טייץ
Chic&Comfy

יעל טייץ
אמא לחמישה ילדים ,נשואה בהרבה אושר ואהבה ,בעלת עסק לטקסטיל יחודי chic&comfy, רוכשת אהבה גדולה מאוד לבישול ואפיה , אוהבת ספורט במינונים נמוכים,פעילה בהתנדבות בעמותת מעגל נשים 911 הרצליה-כ.שמריהו.מכורה לדיגיטל.